خانه بدون دسته ۱۰ هزار درصد بازگشت سرمایه توسط صنعت رمزارزی

۱۰ هزار درصد بازگشت سرمایه توسط صنعت رمزارزی

0 ثانیه خوانده شده
0
0
200

خلاصه مطلب

  • کمپانی بزرگ Pantera Capital که در امور سرمایه‌گذاری مرتبط با صنعت رمزارزی فعالیت می‌کند، در جدید‌ترین اعلامیه‌ی خود اظهار داشته است که این شرکت از زمان تاسیس تا کنون توانسته به بیش از ۱۰ هزار درصد افزایش سرمایه دست یابد.

بیش از ۱۰ هزار درصد سود

در سایت‌های خبرگزاری گزارش داده شده که شرکت سرمایه‌‌گذاری Pantera Capital از زمان تاسیس در سال ۲۰۱۳ تا کنون توانسته بیش از ۱۰هزار درصد افزایش سرمایه‌ و درآمد داشته باشد. این کمپانی تا کنون در شرکت‌های مرتبط با رمزارزهای پیشرو و تکنولوژی دفاتر توزیع شده‌ای همچون Bitstamp، Polychain Capital، Korbit، ۰x و زی‌کش(Zcash) سرمایه‌گذاری کرده است.

در ایمیلی که به خبرگزاری‌ها ارسال شده بود، دن مورهد(Dan Morehead) مدیراجرایی و مامور بخش سرمایه‌گذاری به همراه جویی کروگ(Joey Krug) مدیر سرمایه‌گذاری این شرکت ادعا کرده بودند که “بدون در نظر گرفتن هزینه‌ها، میزان بازگشت سرمایه‌ی این شرکت ۱۰۱۳۶/۱۵ درصد بوده است”.

ایمیل‌های اشتراک‌گذاری از سال ۲۰۱۳

در این ایمیل مدیر سرمایه‌گذاری این شرکت به دو ایمیل سال ۲۰۱۳ دیگر اشاره کرده و بیان داشت:

ما می‌خواستیم منطق اولیه خود را به اشتراک بگذاریم، همانطور که امروز هم این کار انجام شد.

ایمیل اول زمانی ارسال شده بود که قیمت رمزارز بیت‌کوین ۱۰۴ دلار بود و این کمپانی پیش‌بینی می‌کرد که این رمزارز به قیمت ۵ هزار دلار خواهد رسید و استدلال کرده بود که “بیت‌کوین می‌تواند پول غالب جهان، پول نقد الکترونیکی، طلا، اوراق قرضه، دیسک‌های سنگی بزرگ و هرچیز دیگری را کنار بزند و جای آن‌ها را بگیرد. این رمزارز می‌تواند هرکاری که موارد یاد شده انجام می‌دهند را به خوبی انجام دهد. این رمزارز پس از طلا اولین ارز جهانی خواهد بود. این اولین سیستم پرداخت بدون مرز جهان خواهد بود.

ایمیل دوم زمانی ارسال شده بود که بیت‌کوین به قیمت ۲۵۳ دلار مبادله می‌شد، و توضیح داده شده بود که در آن زمان سرمایه‌گذاری در بیت‌کوین همانند خرید سهام شرکت مایکروسافت در زمان شروع به کار این شرکت بوده است:

به نظر من خرید بیت‌کوین مثل خرید سهام شرکت مایکروسافت در زمانی که هر سهم این کشور ۰/۲۰ دلار ارزش داشته است، می‌باشد. قطعا انجام این کار زمانی که هر سهام ۰/۱۰ دلار بود، سخت بوده است اما واضح است که این کار یک مبادله‌ی عالی بوده است. من فکر می‌کنم که بیت‌کوین هم از همین رویه تبعیت می‌کند. اولین ارز جهانی پس از طلا و اولین سیستم پرداختی بدون مرز که دارای ۳ میلیارد دلار ارزش در بازار(Market Cap) است؟ حالا که جاده‌ی ابریشم از بین رفته است، موج جدیدی از سرمایه‌گذاری مصنوعی در حال ورود به بازار هستند.

ماه گذشته کمپانی Pantera اعلام کرد که اولین صندوق سرمایه(Venture Fund III) تا ۳۰ام ماه ژوئن بسته خواهد شد. اقای مورهد و آقای کروگ اعلام کرد که آن‌ها برای صحبت در رابطه با صندوق سرمایه و مشکلات بلاک‌چین با یکدیگر قرار خواهند گذاشت.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده نیما رستم نژاد
بارگذاری بیشتر در بدون دسته

بررسی کنید

بانک خصوصی فوبان در تایپه اولین بانک تایوان است که یک سیستم پرداخت مبتنی بر فناوری بلاک‌چین را ارائه می‌دهد

این بانک به‌تازگی خبر داد که این سیستم پرداخت زنجیره‌بلوکی را برای گروهی از رستوران‌ها و ص…