خانه اخبار گوشی مبتنی بر بلاک چین HTC به پیش فروش رسید

گوشی مبتنی بر بلاک چین HTC به پیش فروش رسید

0 ثانیه خوانده شده
0
0
255

شرکت گوشی سازی مطرح و برجسته اچ‌تی‌سی پس از گذشت یک دهه از رونمایی اولین دستگاه اندرویدی خود، در صدد عرضه رسمی اولین گوشی بلاک چینی است.
این غول گوشی سازی روز سه شنبه اعلام کرد که دسترسی اولیه به گوشی اچ‌تی‌سی اکسودوس (HTC EXODUS) جهت پیش سفارش امکان‌پذیر است و این امر تنها از طریق ارزهای دیجیتال صورت می‌پذیرد.
این گوشی که اکسودوس ۱ نام دارد، تنها از طریق بیت کوین یا اتریوم قابل‌خرید است و ارسال آن از ماه دسامبر آغاز خواهد شد. همچنین این شرکت عنوان کرده به دنبال توسعه‌دهندگانی است که در نسخه دسترسی اولیه شرکت داشته باشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درکانال تلگرام bitobinexعضو شوید.

برای اطلاع از جدیدترین اخبار و قیمت ارزهای دیجیتال با سایت bitobin.biz همراه باشید

گوشی مبتنی بر بلاک چین HTC به پیش فروش رسید

بر اساس اطلاعیه مطبوعاتی، گوشی EXODUS 1 برای مشتریان در آمریکا، هنگ‌کنگ، سنگاپور، نیوزلند، بریتانیا و نزدیک به ۳۰ کشور دیگر قابل‌دسترس خواهد بود.
فیل چن، مدیر ارشد غیرمتمرکزسازی اچ‌تی‌سی، در گفتگو با کوین دسک عنوان کرد که این شرکت امیدوار است از جامعه بلاک چین در رابطه با نسخه اولیه دستگاه در جهت بهبود آن بازخوردی دریافت کند.

گوشی مبتنی بر بلاک چین HTC به پیش فروش رسید

او در این باره اظهار داشت:
هدف از این کار آغاز ارتباط با جامعه بلاک چین و دریافت کمک از آن‌ها در راستای ایمن‌سازی هر چه بیشتر کیف پول و فناوری‌مان است؛ درواقع می‌خواهیم آن را آزمایش کرده و بازخوردها، پیشنهادات و راه‌حل‌هایی برای آن ارائه دهند.

وی همچنین افزود:

آمار حاکی از این است که در حال حاضر ۳۵ میلیون کیف پول وجود دارد. گوشی اکسودوس این امکان را به مشتری می‌دهد که به داشتن کلیدهای کیف پول خودش عادت کرده و در گام بعدی اکسودوس را به نحوی توسعه خواهیم داد که در بازارهای دیگر نیز حضور داشته باشد.

لازم به ذکر است که اچ‌تی‌سی در رابطه باعرضه عمومی این گوشی بلاک چینی، اطلاعاتی منتشر نکرده است.
گوشی اکسودوس ۱ که در کنفرانس Consensus کوین‌دسک در ماه می معرفی شد، از یک بخش انحصاری ایمن بر روی دستگاه بهره می‌برد که کلیدهای ارز دیجیتال را به‌صورت محافظت‌شده و دور از سیستم‌عامل آندروید نگه‌داری می‌کند.

گوشی مبتنی بر بلاک چین HTC به پیش فروش رسید

به‌علاوه این شرکت برای محافظت از کاربرانش در برابر خطرات احتمالی نظیر از دست دادن گوشی یا فراموش کردن کلیدها، فرآیند «بازیابی کلید اجتماعی» را ایجاد کرده‌اند. کاربران قادر به تعیین مخاطبین مورد اعتمادی خواهند بود که هرکدام از آن‌ها امکان دانلود برنامه مدیریت کلید را خواهند داشت.

کلید بازیابی کاربر بین مخاطبین مورد اعتماد او تقسیم خواهد شد و در صورتی که یک تلفن دزدیده شده یا گم شود، یا کاربر کلید خصوصی خود را فراموش کند، از مخاطبین مورد اعتماد برای دسترسی دوباره به دارایی‌های دیجیتالشان استفاده خواهند کرد.

اچ‌تی‌سی قصد دارد رابط برنامه‌نویسی (API) را برای توسعه‌دهندگان طرف سوم نیز عرضه کرده و به آن‌ها اجازه محافظت از کلیدها و امضای تراکنش‌ها را با استفاده از اکسودوس بدهد. همچنین این شرکت در دستور کار خود قرار داده که کیت توسعه نرم‌افزار (SDK) کیف پولش را برای شرکایی که به توسعه اکوسیستم بلاک چین اچ‌تی‌سی کمک می‌کنند، عرضه کند.

گوشی مبتنی بر بلاک چین HTC به پیش فروش رسید

منبع : http://yon.ir/0HQZc

برای کسب اطلاعات بیشتر درکانال تلگرام bitobinexعضو شوید.

برای اطلاع از جدیدترین اخبار و قیمت ارزهای دیجیتال با سایت bitobin.biz همراه باشید

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده فروزان فلاحت پیشه
بارگذاری بیشتر در اخبار

بررسی کنید

ادعای صرافی بیت‌استمپ: آیا نهنگ بزرگ باعث سقوط قیمت بیت کوین شد؟

   در دو روز گذشته قیمت بیت کوین، با حدود ۲۰ درصد کاهش در صرافی‌بیت‌استمپ از ۷۸۰۰ دلا…