خانه معرفی ارزها لایت کوین کش کوین جدید لایتکوین کش (LCC) وارد دنیای رمزارزها شد

کوین جدید لایتکوین کش (LCC) وارد دنیای رمزارزها شد

0 ثانیه خوانده شده
0
0
335

هفته گذشته کوین جدیدی به نام لایتکوین کش(Litecoin Cash)(LCC) دنیای رمزارزها آمد که حاصل انشعاب بلاکچین لایتکوین بود؛ اما داد و ستد این کوین تازه منشعب شده چندان چشمگیر نیست و تعداد صرافی هایی که امکان داد و ستد آن را فراهم می کنند، انگشت شمار است.

انشعاب بلاکچین لایتکوین

به گزارش ارز جو و به نقل از Coindesk، یک کوین جدید از بلاکچین لایتکوین (Litecoin) منشعب شده است. این انشعاب بدون هیچ مشکل فنی، در آخر هفته گذشته صورت گرفت اما در حال حاضر، بازار استقبال گرمی از این کوین جدید نکرده است.

در حال حاضر این کوین منشعب شده از لایتکوین، با قیمت ۵ دلار داد و ستد می شود و حجم بازار آن کمی بیشتر از ۱ میلیون دلار است. نام این کوین جدید LCC یا لایتکوین کش می باشد. ارزش LCC حدود دو درصد از ارزش لایت کوین است که پنجمین ارز رمزنگاری شده از نظر حجم بازار محسوب می شود.

ارزش لایتکوین کش

LCC یا همان لایتکوین کش با قیمتی در حدود ۱٫۴۰ دلار به بازار آمد و در بیستم ماه فوریه به ۹٫۲۵ دلار رسید؛ این تغییرات قیمت نمایانگر رشدی ۵۶۰ درصدی است. اطلاعات مطرح شده، از وب سایت Coincodex که یکی از معدود سایت های ارائه دهنده اطلاعات درباره این رمزارز جدید است بدست آمده. در نمودار زیر می توانید روند قیمتی LCC را مشاهده کنید.

ناگفته نماند که لایت کوین نیز از این انشعاب سود برد. بسیاری از سرمایه گذاران دارایی های خود را در لایتکوین نگه داشتند تا بتوانند پس از وقوع انشعاب در بلاکچین این رمزارز، کوین های منشعب شده جدید را به رایگان دریافت کنند. در نتیجه ی این سرمایه گذاری و به دلیل افزایش تقاضا، قیمت لایت کوین بالا رفت.

صرافی های لایتکوین کش (LCC)

به غیر از سرمایه گذاران یاد شده، هنوز هیچ صرافی مهمی از حمایت خود از LCC و لیست کردن آن در پلتفرم خود خبر نداده است.

در حال حاضر این رمزارز تازه منشعب شده تنها در YoBit قابل معامله است. در وب سایت لایتکوین کش درباره صرافی های دیگری نظیر Mercatox و Trade Satoshi نیز صحبت شده، اما آنها هنوز به صورت رسمی این ارز را در پلتفرم خود نیاورده اند.

انتخاب نام برای این رمزارز جدید

به نظر می رسد نام انتخاب شده توسط تیم این پروژه، یکی از موانع پیشرفت این کوین جدید باشد. توسعه دهندگان لایتکوین کش اعلام کردند که دلیل انتخاب این نام، روشن شدن و وضوح بیشتر مسیر برای کاربران است؛ با این حال، چارلی لی (سازنده لایتکوین) یکی از اولین منتقدین در این زمینه بود. (کلمه “کَش” یا “cash” یادآور “بیت کوین کش” می باشد؛ انشعابی در بلاکچین بیت کوین که در میان اختلاف نظرهای عمیق کاربران درباره نقشه راه آن، به منصه ظهور پیوست).

حجم داد و ستد این رمزارز نسبت به اوایل هفته کاهش پیدا کرده است. تنها زمان می تواند آینده LCC را در دنیای رمزارز ها مشخص کند و باید دید که آیا سرمایه گذاران بزرگ را جذب می کند و یا راه بیت کوین گلد را در پیش می گیرد.

اگر قصد سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتالی را دارید می توانید برای استفاده از خدمات و امکانات سایت بیتوبین در این زمینه به آدرس arzjoo.com مراجعه کنید.
بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده سینا قلی زاده
بارگذاری بیشتر در لایت کوین کش

بررسی کنید

صرافی بایننس ارز تزوس (Tezos) را با امکان اثبات سهام به فهرست ارزهای خود اضافه کرد

مدیرعامل صرافی بایننس اعلام کرد که ضمن اضافه شدن تزوس (Tezos) به فهرست ارزهای پشتیبانی شده…