خانه آموزش بلاکچین بیت کوین چگونه در بازار ارز رمز پایه بیت کوین یک میلیونر شوید؟

چگونه در بازار ارز رمز پایه بیت کوین یک میلیونر شوید؟

0 ثانیه خوانده شده
0
1
754

وقتی به فکر خرید و یا سرمایه گذاری هستید، احتمالا به سهام و اوراق قرضه فکر می‌کنید. همچنین ممکن است فکر کالاها،‌ ارزها‌ و موردهای دیگر نیز به ذهنتان خطور کند. اما قدم زن به سمت دفتر مدیر یک بانک و صحبت با او راجع به کسب درآمد از ارز رمز پایه بیت کوین ، شاید برای او عجیب و غریب به نظر برسد، چون ممکن است او از مخاطبان وبسایت بیتوبین نباشد. ارز الکترونیک بیت‌ کوین که در سال ۲۰۰۹ معرفی شده، از طریق شبکه پرداخت شخصی خودش مبادله می‌شود. ارز الکترونیک بیت کوین را می‌توان در یک کیف پول مجازی ذخیره کرد و به عنوان یک ارز الکترونیک رمزنگاری شده استفاده نمود و کسب درآمد از بیت کوین را عملی کرد. بیت کوین یک ارز غیر متمرکز به حساب می‌آید که بر رمزنگاری متکی است تا تسهیلات و معاملات را آسان کند. برای جلوگیری از هزینه‌های اضافه، رایانه‌های معروف به ماینر، در قبال راه‌اندازی این پروتوکل، بیت کوین رایگان و کارمزد دریافت می‌کنند. اگر به دنبال این هستید که چگونه کسب درآمد از ارز رمزپایه بیت کوین را آغاز کنید، وبسایت (Coinbase) نقطه شروع شما است. با استفاده از این لینک، پس از خرید ۱۰۰ دلار بیت کوین، ۱۰ دلار اضافه دریافت خواهید کرد. اگر این وبسایت نظرتان را جلب نکرد، می‌توانید وبسایت (Stockpile) را بررسی کنید. در این وبسایت می‌توانید سهام بیت کوین را از صندوق (GBTC) خریداری کنید. با باز کردن یک حساب در این وبسایت، ۵ دلار به صورت رایگان در وبسایت خود دریافت خواهید کرد. در حال حاضر اگر می‌خواهید به یک میلیونر بیت کوین تبدیل شوید، خواندن این مقاله را ادامه دهید.

تاریخچه‌ی سیر صعودی بیت کوین

در ابتدا بیایید به تاریخچه قیمت ارز رمز پایه بیت کوین نگاه کنیم. طبق گفته‌ی (Bitstamp)، امروزه سرمایه‌گذاری در این سیستم ارز دیجیتال، بیش‌تر از ۱۲ میلیارد دلار و بیش از ۱۲ میلیون ارز رمز پایه بیت کوین است. تا سال ۲۰۱۳، ارزش تجاری هر ارز رمز پایه بیت کوین در معامله کمتر از ۱۰ دلار بود. به محض شروع سال ۲۰۱۳، به نظر می‌رسید که ارزش هر ارز رمز پایه بیت کوین تا ۹ آوریل به‌شدت افزایش پیدا می‌کند، تا جایی که ارزش هر ارز رمز پایه بیت کوین به بیشتر از ۲۰۰ دلار رسید اما این ارزش ثابت نبود و تا تاریخ ۱۶ آوریل تقریبا ارزش این ارز دیجیتال نصف شد. از ماه آوریل به بعد، این ارز دیجیتال یک بازگشت مضحک را در معرض دید عموم به نمایش گذاشت. Bitstamp نشان می‌دهد که قیمت بیت کوین تا اواسط ماه نوامبر امسال ارزش قبلی خود را پیدا نکرد. با این حال، در این ماه ارزش هر بیت کوین به بالای ۱۰۰۰ دلار رسید. در حال حاضر به‌نظر می‌رسد که این ارز نوسان دارد، البته همه‌ی این بحث‌ها گمانه‌زنی است. هرکس می‌تواند پیش خود پیش‌بینی‌هایی را انجام دهد، اما هیچکس چیزی در رابطه با آینده‌ی بیت کوین نمی‌داند. آیا بیت کوین فقط یک ارز خرده است و روزی از بازار محو می‌شود؟ یا می‌تواند به عنوان یک پول در زندگی روزانه تبدیل شود؟ اگر ارزش این ارز از بین برود، آیا دولت آن را به‌طور کامل ممنوع می‌کند؟ جواب این سوال را زمان به ما خواهد داد. بیایید در حال حاضر فقط حدس بزنیم.
از دسامبر ۲۰۱۷ به بعد، قیمت بیت کوین از ۱۸ هزار دلار گذشته است. افرادی که در این ارز سرمایه‌گذاری کرده بودند، میلیونر و میلیاردر شده‌اند. علاوه بر این، این ارز دیجیتال به دو قسمت تقسیم شد. قسمت دیگر آن بیت کوین کش نام دارد که برخی از مردم از این ارز نیز سود اضافه دریافت کردند.

ارز رمزپایه بیت کوین
ارز رمزپایه بیت کوین

چگونه می توان کسب درآمد از بیت کوین کرد؟

دو گزینه وجود دارد استخراج یا تجارت. با استخراج ارز رمز پایه بیت کوین، تا زمانی که این ارز ثبات دارد شما می‌توانید بدون هیچ هزینه‎‌ای پول به‌دست آورید. اما مشکل این است که استخراج بیت کوین در حال حاضر به قدری دشوار است که شاید ارزشش را نداشته باشد. تبدیل کامپیوتر به یک معدن استخراج بیت کوین، احتمالا سروصدای آن را در می‌آورد و کامپیوتر را بسیار داغ می‌کند. احتمالا شما برای استخراج تنها یک بیت کوین زمان بسیار زیادی را باید صرف کنید که هزینه‌ی گزاف برق هم به آن اضافه می‌شود. اما اگر سیستم‌های کامپیوتری قدرتمندی در اختیار داشته باشید، دیگر لازم نیست هزینه‌های آنچنانی را صرف استخراج بیت کوین کنید و می‌توانید به آسانی پول در بی‌آورید. بهترین راه برای بدست آوردن پول با بیت کوین این است که از سیستم‌های مبادلاتی مانند Coinbase استفاده کنید و به تجارت بپردازید. در سال ۲۰۱۱ شما می‌توانستید با ۱۰ دلار یک بیت کوین بخرید و امروز با فروش همان بیت کوین می‌توانستید ۹۹۰ دلار سود کنید. شما باید در سال ۲۰۱۱ زمانی که بیت کوین‌ ارزان بود، ۱۰۰۰ بیت کوین که هزینه‌اش حدود ۱۰ هزار دلار بود خریداری کرده و کسب درآمد از بیت کوین می‌کردید امروز به یک میلیونر تبدیل می‌شدید. احتمالا بدست آوردن یک میلیون دلار با بیت کوین هنوز هم امکان‌پذیر است، اما شما به سرمایه نیاز خواهید داشت. ارزش هر بیت کوین می‌‌تواند هر روزه در نوسان باشد (در تاریخ ۲۲ ماه مه سال ۲۰۱۷، قیمت بیت کوین ۱۰ درصد افزایش یافت). تجارت روزانه بیت کوین با ریسک بالایی همراه است اما هرجایی که نوسان وجود داشته باشد، فرصت سودکردن هم وجود دارد. در غیر این صورت، شما باید یک رویکرد بلند مدت را بیابید و نتیجه بگیرید که آیا موفق خواهید شد یا خیر. اگر فکر می‌کنید که بیت کوین قرار است روزی به وسیله‌ی مبادلات ارزی خارجی، سازندگان بازار و موسسات معامله شود، احتمالا باید مدت زیادی صبر کنید. خرید و سرمایه‌گذاری در حال حاضر فوق‌العاده خطرناک است، اما در نهایت تصمیم با خود شماست، اما نباید این انتظار را داشته باشید که بازار بیت کوین به مانند قبل و با همان سرعت رشد و نمود کند. از سوی دیگر، اگر شما اعتقاد شدیدی به سقوط ارزش بیت کوین دارید، بهتر است به هر نحوی که می‌توانید از رمزنگاری کوانتومی استفاده کنید، اما این روش هم ریسک‌های مربوط به خود را دارد. اگر تقدیر بازار بیت کوین شکست است، پس چرا هنگامی که نمودار ارزش آن در اوج است بیشترین سود را نبریم؟ برای سود کردن در بازار بیت کوین، یا باید خلاقیت به خرج دهید و یا به یک سیستم مبادلاتی ملحق شوید که به شما اجازه‌ی این‌کار را دهد.

راه‌های دیگر سرمایه‌گذاری برای کسب درآمد از بیت کوین چیست؟

مهم است به‌ یاد داشته باشیم که بیت کوین یک ارز دیجیتال است نه سهام یا اوراق قرضه! این یعنی سرمایه‌گذاری در آن، مانند سرمایه‌گذاری در یک پول رایج است. به‌طور اساسی، شما باید امیدوار باشید که ارزش بیت کوین نسبت به ارز محلی که در آن زندگی می‌کنید افزایش پیدا کند. راحت ترین راه برای سرمایه‌گذاری در بیت کوین این است که یک کیف پول بیت کوین بسازید و بیت کوین بخرید. ما برای سرمایه‌گزاران امریکایی سایت Coinbase را پیشنهاد می‌کنیم. کار در این وبسایت بسیار آسان است، به حساب بانکی‌تان متصل می‌شود و به شما اجازه‌ی خریدوفروش بیت کوین را می‌دهد. به علاوه این‌که، اگر شما ۱۰۰ دلار بیت کوین بخرید، Coinbase ۱۰ دلار به عنوان کسب درآمد از بیت کوین و پاداش به شما می‌دهد. اگر می‌خواهید از طریق کارگزار خود در ETF سرمایه گذاری کنید، GBTC را در Stockpile مورد بررسی قرار دهید. ETF، مسیر بیت کوین را در پیش می‌گیرد و شما می‌توانید در سهام جزئی سرمایه‌گذاری کنید. در Stockpile شروع به کار کنید و ۵ دلار رایگان دریافت کنید. به یاد داشته باشید که شما همچنان می‌توانید در بیت کوین یا اتریوم نیز سرمایه گذاری کنید.

ارز رمزپایه بیت کوین
ارز رمزپایه بیت کوین

اما اگر من انسان عاقلی باشم باید برای کسب درآمد از بیت کوین چکار میکنم؟

اگر شما یک فرد عاقل باشید، ارز رمز پایه بیت کوین احتمالا زیاد شما را وسوسه نمی‌کند. مشخصات ریسک و پاداش بازار بیت کوین، برای یک سرمایه گزار باهوش زیاد جذاب نیست. چون شانسی است. یا خیلی سریع یه‌مقدار پول در می‌آورید، یا همه‌چیزت را از دست می‌دهید! بیت کوین ممکن است در آینده در دنیای واقعی پدیدار شود، ولی بازهم این سوال پیش می‌آید که چه چیزی باعث خواهد شد که یک ارز دیجیتال دیگر و بروزتر نتواند بیت کوین را شکست دهد؟ مخصوصا اگر فی‌الواقع از بیت کوین بهتر بود!
در نتیجه، اگر می‌خواهید به یک میلیونر در بازار بیت کوین تبدیل شوید، باید ابزار سخت افزاری لازم را از یک فرد بدزدید و برای مدت زمان معینی (قبل از اینکه پلیس شما را دستگیر کند)، به استخراج بیت کوین بپردازید. اگر در انجام اینکار شکست خوردید، یا باید به مبادله روزانه بیت کوین بپردازید و از نوسانات کوتاه مدت آن سود ببرید، یا سراغ ریسک بیشتر بروید و در دراز مدت بر روی این ارز سرمایه گذاری کنید.
با سرمایه گذاری روی بیت کوین، اگر حباب معروف بیت کوین بترکد، شاید بتوانید در کوتاه مدت به صورت نجومی پول در بی‌آورید. اما اگر عاقل باشید، یک گوشه می‌نشینید و فقط هرج و مرج بازار این ارز الکترونیکی را تماشا می‌کنید.

کارشناسان ما در بیتوبین آماده راهنمایی و پاسخ‌دهی به شما هم‌وطنان عزیز هستند. همچنین با استفاده از خدمات پرداخت با ویزا کارت می‌توانید کلیه پرداخت‌ها یا رزرو آنلاین هتل‌ها و پرداخت هزینه‌های گرفتن وقت سفارت  را به آسانی انجام دهید. رزرو آنلاین پرواز و ارسال و دریافت پول از خارج از کشور از دیگر خدماتی است که برای مهاجران و مسافران عزیز فراهم شده است.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده ناهید برومند
بارگذاری بیشتر در بیت کوین

بررسی کنید

بیت کوین با حمایت خریداران مقاومت ۹,۰۰۰ دلار را شکست!

به نظر می رسد قیمت بیت کوین در ادامه روند صعودی خود با حمایت خریداران امروز برای بار دوم ا…