خانه اخبار پلتفرم cointext فیلیپین کیف پول BCHرا ارائه می دهد و کوین mimblewimble را راه اندازی می کند

پلتفرم cointext فیلیپین کیف پول BCHرا ارائه می دهد و کوین mimblewimble را راه اندازی می کند

0 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای پلتفرم cointext فیلیپین کیف پول BCHرا ارائه می دهد و کوین mimblewimble را راه اندازی می کند بسته هستند
0
865

پلتفرم cointext که ارز دیجیتالی را آنلاین با استفاده از SMS تبادل می‌کند. کیف پول SMS, BCH حالا در فیلیپین با صد میلیون جمعیت فعالیت خود را شروع کرده است. این کیف پول قابلیت استفاده در هر نوع گوشی موبایلی که قابل ارسال و دریافت SMS باشند را دارد، که با SMS می توان ارز را به گوشی های دیگر یا آدرس BCH برای فرد دیگری فرستاد و گیرنده نیز به هیچ وجه نیازی به دانلود کیف پول ندارد.

خدمات Cointext اکنون در فیلیپین قابل دسترسی است
Cointext، پلتفرمی است که کاربران را قادر می سازد بدون استفاده از پیام های متنی ساده، ارز را به صورت آفلاین انتقال دهند، سرویس خود را در یک بازار جدید راه اندازی کرده است. کیف پول,SMS, BCH حالا در فیلیپین با صد میلیون جمعیت فعالیت خود را شروع کرده است.

کیف پول Cointext هر کسی حتی با یک دستگاه تلفن همراه ساده که از sms پشتیبانی می کند پیام رابه شما ارسال می کند، می توان ارز را به گوشی های دیگر یا آدرس BCH برای فرد دیگری فرستاد. علاوه بر این، برای دریافت پول، گیرندگان حتی نیازی به دانلود کیف پول، نصب برنامه اپلیکیشن، ایجاد یک حساب کاربری یا دسترسی به اینترنت ندارند.
این ویژگی ها در پشت محبوبیت رو به رشد Cointext در کشورهایی که گوشی های هوشمند مدرن که فقط برای بخش کوچکی از مردم در دسترس هستند با این وجود اکثر مشترکین مخابرات هنوز از تلفن های همراه سنتی استفاده می کنند. Cointext همچنین به ساکنان کشورهایی که پول زیادی از خارج از کشور، از برزیل و رومانی دریافت می کنند، تجدید نظر می کند.
“همانطور که Prwebنقل قول کرد،” وین آرمانی، مؤسس Cointext و CTO گفت: “توانایی ارسال ارز براساس پیامک برای فیلیپین مناسب است. پول نقد بخش بزرگی از اقتصاد هست و فیلیپینی ها در حال حاضر بزرگترین مشتریان کریپتوکارنسی، به ویژه بیت کوین هستند. ”
آرمانی افزود که این کشور دارای بسیاری از مبادلات cryptocurrency است و “استفاده از ارز رمزنگاری برای ارسال پول پول نقد و غیر مستقیم” را آسان می کند، زیرا امکان تبدیل آسان به فیات محلی، پزوی فیلیپین را به راحتی دارد. با استفاده از Cointex، فیلیپینی ها نیز در مقایسه با خدمات سنتی قادر خواهند بود مبادلات مرزی را با هزینه های بسیار پایین تر انجام دهند.
با اضافه کردن فیلیپین، تعداد بازارهایی که در حال حاضر در دسترس Cointext هستند، به ۳۹ عدد افزایش می یابد. کاربران جدید در کشور می توانند از طریق پیام کوتاه START یا SIMULAN به شماره دسترسی ۶۳۹۲۲۱۱۰۱۰۳۷ یک کیف پول Cointext دریافت کنند.

پلتفرم cointext فیلیپین کیف پول BCHرا ارائه می دهد و کوین mimblewimble را راه اندازی می کند
پلتفرم cointext فیلیپین کیف پول BCHرا ارائه می دهد و کوین mimblewimble را راه اندازی می کند

راه اندازی سکه Mimblewimble
در دهمین سالگرد تولد بلوک بیتکوین، یک سکه جدید حریم خصوصی مبتنی بر بلاک چین راه اندازی شد. پروتکل Mimblewimble که در ابتدا در سال ۲۰۱۶ به منظور بهبود مقیاس پذیری شبکه Bitcoin و افزایش حریم خصوصی کاربران آن، مورد استفاده قرار گرفت. توسعه دهندگان آن در نهایت نتیجه گرفتند که آنها نیاز به ایجاد یک Cryptocurrency جداگانه Mimblewimble جداگانه دارند.
پروژه دیگری به نام Grin برای بار اول که شروع به کار بر روی یک رمزنگاری با استفاده از پروتکل کرد. با این حال، Beamاولین مورد بود که سرمایه گذاری را برای صدور سکه Mimblewimble به ارمغان آورد. به عنوان اخبار.Bitcoin.com ماه گذشته گزارش داد Grin در حال حاضر برای اواسط ماه ژانویه برنامه ریزی شده است.
بر اساس یک اعلامیه در مورد Medium، نسخه Mainnet Beam شامل اجزای زیر برای دستگاه های لینوکس، مک و ویندوز می باشد. برنامه کیف پول دسک تاپ که شامل CPU، کیف پول CLI و Beam است. یک مجتمع Opencl miner و یک معدن مستقل Cuda برای سیستم های لینوکس و ویندوز در دسترس هستند.
Binance Launchpad برای میزبانی Bittorrent Token Sale
Binance، که در حال حاضر بزرگترین صرافی رمزنگاری ارز با حجم معاملات روزانه است، Launchpad را بازسازی می کند، Launchpad ابتدا در ماه آگوست سال ۲۰۱۷ با فروش نان و Gifto معرفی شد. این مبادله فقط اعلام کرد که Binance Launchpad در سال ۲۰۱۹ پروژه های جدیدی خواهد داشت .
با توجه به انتشارLaunchpad با دو پروژه شروع خواهد شد: Bittorrent و Fetch.ai.. اطلاعیه های بیشتر برای هر پروژه پیشنهادی آینده در هفته های آینده ساخته خواهد شد. ”
کاربران تایید شده Binance قادر خواهند بود با استفاده از هسته های بیتکوین (BTC)، اتریوم (ETH) و سکه Binance BNB با اطلاع از این نشانه ها شروع به خریداری کنند. ساکنین ایالات متحده، چین و کره جنوبی به دلیل محدودیت های قانونی نمی توانند شرکت کنند.
بیت تورنت اخیرا سکه دیجیتال جدید خود را اعلام کرد که از طریق فروش در Binance Launchpad ارائه خواهد شد. Token Bittorrent BTT بر اساس پروتکل توسعه یافته توسط Tron است که تابستان گذشته Bittorrent را به دست آورد.

منبع:
https://goo.gl/8oXTok

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده فروزان فلاحت پیشه
بارگذاری بیشتر در اخبار

بررسی کنید

شروع در بازار ارزهای دیجیتال برای مبتدی ها

برای شما که علاقه مند به ورود در فضای ارزهای دیجیتال هستید و هیچ اطلاعی از این بازار نداری…