خانه اخبار پلتفرم فیلم Filmzie، قدرت گرفته از بلاک چین پیشرفته ی Decent

پلتفرم فیلم Filmzie، قدرت گرفته از بلاک چین پیشرفته ی Decent

0 ثانیه خوانده شده
0
0
753

پلتفرم Filmzie بر بستر بلاک چین Decent با هدفی مشخص برای برآوردن نیاز های شفافیت، پرداخت منصفانه و کارایی در صنعت سرگرمی، توسعه یافته است.
طرفداران و سازندگان فیلم های مستقل بیشتر از هر زمان دیگری به یک جریان انقلابی و پلتفرم اجتماعی نزدیک شده اند. پلتفرم Filmzie بر بستر بلاک چین اختصاصی و پیشرفته ی دیسنت، DCore، راه اندازی شده است.
Filmzieبا هدفی مشخص برای برآوردن نیاز های شفافیت، پرداخت منصفانه و کارایی در صنعت سرگرمی، توسعه یافته است.خبر خوب اینکه استودیو های کوچک و فیلم سازان مستقل، مشارکت کنندگان اصلی این پلتفرم هستند. Filmzie برای رسیدن به اهدافش از «موتوری» بسیار متفاوت با سایر ارائه دهندگان همچون Netflix یا Hulu استفاده می کند.

برای اجرای ایده های جدید که توانایی فروش فیلم ها با شرایط خاص، کسب درآمدی شایسته، و به دست آوردن مخاطبانی که هنرشان را بفهمند، را به فیلمسازان بدهد، پلتفرم DCore کاملا مناسب است. استفاده از DCore این امکان را به پروژه می دهد که اطلاعات دقیق و امن به دست آورد و توانایی انجام بیش از ۲۰۰۰ تراکنش در ثانیه را داشته باشد.
همچنین، نیازی نیست تا کاربران اختلافات جزئی بلاک چین یا رمز ارز های مورد استفاده را بفهمند، چرا که DCore، صحنه هایی یکپارچه به نمایش می گذارد.
فیلم فعالیتی اجتماعی است که با رشد فناوری های پیشرفته به اتاق نشیمن شما هم رسوخ می کند. Filmzie روش جدید برای کسانی است که اتاق های نشیمن خود را بر سینما های شلوغ و گران ترجیح می دهند.
بررسی ها، رای ها و نظرات منجر به ایجاد مباحثه میان تماشاگران، دنبال کننده ها، فیلم سازان و استودیو ها می شود. طبیعتا، این روش ابزاری مهم برای بازاریابی، بخصوص برای سازندگان مستقل است. Filmzie قرار است در سه ماهه اول سال ۲۰۱۹ راه اندازی شود و قصد دارد به تدریج به فروشگاهی برای سازندگان فیلم های مستقل تبدیل شود.
به کمک کاربران، Filmzie در حال ایجاد انقلابی برای ایجاد، مصرف، فروش و کسب درآمد است. اگر می خواهید Filmzie را در این تحول یاری نمایید، همین الان ثبت نام کنید.

منبع:

https://goo.gl/Dhy1Ec

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده فروزان فلاحت پیشه
بارگذاری بیشتر در اخبار

بررسی کنید

روش های تبدیل بیت کوین به پول رایج

بیت کوین، محبوب ترین ارز دیجیتال موجود، از اواخر سال ۹۸ تا به حال ، نوسانات قیمتی زیادی را…