خانه آموزش بلاکچین وزارت آموزش مالزی با بلاکچین به جنگ مدارک جعلی می رود

وزارت آموزش مالزی با بلاکچین به جنگ مدارک جعلی می رود

0 ثانیه خوانده شده
0
0
200

وزارت آموزش مالزی E-Skrol را معرفی کرده است، برنامه ای که بر روی blockchain NEM ساخته شده است تا بتواند با استفاده از فناوری blockchain در مورد مسئله مدارک جعلی مقابله کند.
وزارت آموزش و پرورش در مالزی در مقاله ای در تاریخ ۱۹ سپتامبر توسط آژانس خبری محلی Bernama اعلام کرد که برنامه blockchain E-Skrol تازه معرفی شده ، که امکان بررسی صحت مدارک تحصیلی Maylaysian را ممکن می سازد، اکنون توسط دانشگاههای خصوصی کشور در دسترس همگان خواهد بود.
برنامه E-Skrol با هدف مقابله با موارد فزاینده مدارک تحصیلی جعلی در مالزی است  که می توانید بصورت آنلاین دیپلم دریافت کنید.

وزیر آموزش و پرورش ماسلی مالک با بیان اینکه موضوع جعل مدرک تأثیر منفی بر سیستم آموزش عالی مالزی دارد، افزود:
افرادی هستند که با مدرک دانشگاه های عمومی مالزی سعی دارند تا با نمایش گواهی های جعلی ، رزومه خود را بهبود بخشند. من معتقدم که برنامه blockchain می تواند این وضعیت را تغییر دهد. ”
وزیر آموزش و پرورش افزود: هرکسی در هرجای دنیا اکنون می تواند داده های هر فارغ التحصیل دانشگاه مالزی از جمله نام کامل ، متن ، تاریخ فارغ التحصیلی و سطح درجه بندی خود را از طریق برنامه و اسکن کد QR که روی گواهی ها چاپ می شود ، تأیید کند.

هدف مالزی جذب متخصصان بلاکچین است
به گزارش کوین تلگراف و به نقل از بیتوبین در ماه ژوئن كه دولت مالزی برنامه کاری را با هدف استعدادهای بلاکچین از سراسر جهان آغاز كرد. این برنامه با هدف جذب متخصصان خارجی که تا ۱۲ ماه حق اقامت در این کشور را دارند، می توانند خدمات مربوط به بلاکچین را ارائه دهند یا در یک شرکت مالزی تحت آموزش قرار گیرند.
نوریزم قدیرمعاون توسعه رشد اکوسیستم رشد گفت ، “ما آن را با مشاغل blockchain شروع می کنیم. تعداد ویزا که صادر می شود بستگی به پروژه هایی دارد که توسط شرکت های blockchain در مالزی اجرا می شود.”

منبع:

http://rizy.ir/jbsp

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده فروزان فلاحت پیشه
بارگذاری بیشتر در آموزش بلاکچین

بررسی کنید

بیت کوین با حمایت خریداران مقاومت ۹,۰۰۰ دلار را شکست!

به نظر می رسد قیمت بیت کوین در ادامه روند صعودی خود با حمایت خریداران امروز برای بار دوم ا…