خانه اخبار هاوینگ بر روی قیمت بیت کوین تاثیری نخواهد داشت!

هاوینگ بر روی قیمت بیت کوین تاثیری نخواهد داشت!

0 ثانیه خوانده شده
2
0
414

ارائه نظرات مختلف در مورد نصف شدن پاداش استخراج بلاک بیت کوین (هاوینگ/Halving) همچنان ادامه دارد. یکی از تحلیل‌گران معتقد است این اتفاق هیچ تاثیر بخصوصی نخواهد داشت.

جیسون ویلیامز ، بنیانگذار صندوق دارایی دیجیتال ، مورگان کریک دیجیتال ، در توئیتی در تاریخ ۱ دسامبر گفت که برخلاف بسیاری دیگر ، وی معتقد است که بازارها به دلیل کاهش نیمه اول ماه مه حرکت نخواهند کرد.
یک نظر غیرمحبوب! هاوینگ بیت کوین در می ۲۰۲۰ (اردیبهشت ۱۳۹۹) هیچ تاثیری بر قیمت بیت کوین نخواهد گذاشت. این اتفاق برخلاف انتظارات بی‌اهمیت خواهد بود.
ویلی وو (Willy Woo) تحلیل‌گر آماری دو هفته قبل در این مورد اظهار کرد موقعیت فعلی بیت کوین نشانگر یک صعود شارپی نسبت به دو هاوینگ قبلی است. او هاوینگ پیش‌رو را «خاص‌تر» از دو هاوینگ قبلی می‌داند.

تعدد عواملی که به طور بالقوه می‌‎توانند تاثیرات هاوینگ روی بازار را دستخوش تغییر کنند، حتی در گروه‌های کوچکِ فعال در بازار نیز اختلاف نظرهایی را به وجود آورده است.

آنتونی پامپلیانو (Anthony Pompliano) یکی از بنیان‌گذاران Morgan Creek Digital و از مدافعان معروف بیت کوین، اخیراً در مورد هاوینگ گفته بود که تاثیر آن روی قیمت فعلی بیت کوین مشهود نیست. او در تاریخ ۱۰ نوامبر در توییتی نوشت قیمتی فعلی بیت کوین هنوز از هاوینگ تاثیر نگرفته است. قیمت بیت کوین در زمان این توییت ۸,۷۵۰ دلار بوده و در زمان نگارش این خبر ۷,۲۸۰ دلار است.

با توجه به یک مدل تاریخی و دقیق برای حدس قیمت بیت کوین، تاثیر هاوینگ بر قیمت در بلندمدت قطعی است. طبق مدل پیش‌بینی «انباشت به جریان» قیمت بیت کوین تا سال ۲۰۲۲ باید به ۱۰۰,۰۰۰ دلار برسد.

حساب PlanB در توییتر که خالق این مدل است، ضمن پذیرش این موضوع که ممکن است صحت این مدل بعد از هاوینگ پابرجا نباشد، در ماه اکتبر (مهر) بر مدل خود تاکیدی دوباره کرد.

منبع:

https://b2n.ir/682515

 

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده فروزان فلاحت پیشه
بارگذاری بیشتر در اخبار

بررسی کنید

شروع در بازار ارزهای دیجیتال برای مبتدی ها

برای شما که علاقه مند به ورود در فضای ارزهای دیجیتال هستید و هیچ اطلاعی از این بازار نداری…