خانه اخبار ناسا به دنبال استخدام یک دانشمند داده با پیش زمینه Crypto و DLT است

ناسا به دنبال استخدام یک دانشمند داده با پیش زمینه Crypto و DLT است

0 ثانیه خوانده شده
0
0
269

ناسا به دنبال استخدام یک دانشمند داده متخصص کریپتو و بلاکچین است
تخصص در کریپتو و بلاکچین یک امتیاز در نظر گرفته می شوند
طبق لیست شغلی ناسا در لینکدین که در تاریخ ۲۰ سپتامبر منتشر شده است، ناسا در آزمایشگاه پیشرانه جت خود در کالیفرنیا جای خالی دارد که وظیفه اصلی آن ساخت و بهره برداری از فضاپیماهای روباتیک و سیارات سیاره هدایت موشکی است.
در میان تعداد بالای مدارک مورد نیاز، ناسا دانش خود را در یک یا چند زمینه مرتبط شامل داده های بزرگ، یادگیری ماشین، اینترنت اشیاء، تجزیه و تحلیل، آمار و رایانش ابری ذکر کرده است.
در یک لاین جداگانه ، آژانس به دنبال افراد با تجربه در حوزه تکنولوژی ارزهای دیجیتال و بلاکچین هست و اظهار داشت که چنین صلاحیت هایی علاوه بر این در نظر گرفته می شود.
آژانس نوشت: صلاحیت های ذکر شده توسط دانشمند داده در طراحی و اجرای یک برنامه مجموعه داده پیچیده و بزرگ در مقیاس بزرگ که برای تحقیق ، مدل سازی ، داده کاوی و تجزیه و تحلیل پیش بینی در ناسا استفاده می شود.

ناسا در بلاکچین
آژانس بزرگ جهانی هوافضا جدید برای فناوری blockchain نیست. در ژانویه سال ۲۰۱۹ ، ناسا چارچوبی برای مدیریت ترافیک هوایی را برای فعال کردن ارتباط ایمن، خصوصی و ناشناس با خدمات ترافیک هوایی پیشنهاد داد.

در آوریل ۲۰۱۸ ، ناسا یک کمک هزینه برای حمایت از توسعه یک فضاپیمای مستقل که می تواند از فناوری blockchain برای تصمیم گیری بدون مداخله انسانی پیاده کند ، اهدا کرد.

منبع:

http://rizy.ir/fStO

 

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده فروزان فلاحت پیشه
بارگذاری بیشتر در اخبار

بررسی کنید

بیت کوین با حمایت خریداران مقاومت ۹,۰۰۰ دلار را شکست!

به نظر می رسد قیمت بیت کوین در ادامه روند صعودی خود با حمایت خریداران امروز برای بار دوم ا…