خانه اخبار فروشگاه های سامسونگ از این پس رمز ارز (Cryptocurrency) می پذیرند

فروشگاه های سامسونگ از این پس رمز ارز (Cryptocurrency) می پذیرند

0 ثانیه خوانده شده
0
0
564

به نقل از بیت کوین نیوز، روز جمعه فروشگاه های سامسونگ در کشور های بالتیک اعلام کردند که هفت رمز ارز مختلف را خواهند پذیرفت. این فروشگاه ها از طریق همکاری با شرکت پردازش پرداخت Coppay امکان پرداخت از طریق رمز ارز های BTC، ETH، DASH، NEM، STEEM، XRP و LTC را در شهر های Tallinn، Riga، Vilnius و Kaunas فراهم نموده اند.

فروشگاه های سامسونگ رمز ارز ها را در سه کشور بالتیک می پذیرند

پلتفرم Coppay یک شرکت فناوری مالی (Fintech) اروپایی است که سرویس پرداخت با ارز های رمزنگاری شده را در ۳۱ مکان تجاری ارائه می کند. این شرکت اعلام کرده است که سامسونگ با پذیرش هفت رمز ارز متفاوت، هم راستایی با شعار “پیش به سوی آینده” را نشان داد. مشتریان فروشگاه های سامسونگ می توانند گوشی های هوشمند، تبلت ها، لپ تاپ ها، تلویزیون ها و … را با رمز ارز ها خریداری کنند.

سامسونگ و منطقه بالتیک برای پذیرش آینده دارایی های دیجیتال آماده می شوند

ارز های رمزنگاری شده و دارایی های دیجیتال در کشور های استونی، لتونی و لیتوانی از محبوبیت بالایی برخوردارند. بیت کوین در بسیاری از فروشگاه و مراکز خرید پذیرفته می شود. سیاست های نظارتی محدودی در منطقه بالتیک وجود دارد و تنها در کشور لتونی ۲۰ درصد مالیات بر درآمد برای صرافی ها وضع شده است. این موضوع به ترویج به کارگیری رمز ارز ها کمک کرده است.

فعالیت‌ های سامسونگ در حوزه بلاک چین و رمز ارز ها

سامسونگ علاقه خود به فناوری بلاک چین را نشان داده و یکی از شرکت های شناخته شده در زمینه تولید نیمه هادی برای دستگاه های ماینینگ می باشد. درآمد های این شرکت به دلیل افزایش تقاضا برای نیمه هادی ها در سال ۲۰۱۷ افزایش چشم گیری داشته است.

توجه!

دیدگاه هایی که در این مقاله ارائه شده اند، متعلق به نویسنده می باشند و لزوماً مربوط به بیتوبین نمی باشد و نباید به آن نسبت داده شود.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده نیما رستم نژاد
بارگذاری بیشتر در اخبار

بررسی کنید

روش های تبدیل بیت کوین به پول رایج

بیت کوین، محبوب ترین ارز دیجیتال موجود، از اواخر سال ۹۸ تا به حال ، نوسانات قیمتی زیادی را…