خانه اخبار رونمایی از تراشه Bitfury و کشف botnet ضد سرقت در استخراج ارز دیجیتال

رونمایی از تراشه Bitfury و کشف botnet ضد سرقت در استخراج ارز دیجیتال

0 ثانیه خوانده شده
0
0
123

آخرین اخبار ماینینگ: تراشه های جدید Bitfury و کشف botnet ضد سرقت قدرت پردازش (anti-cryptojacking)؛ اخیرا، Bitfury از تولید مجموعه ای از محصولات با استفاده از تراشه های استخراج ارز دیجیتال جدید شرکت خبر داده است. یک botnet که بدافزار های استخراج XMR را ردیابی و منهدم می کند، توسط محققان امنیت تولید شده است. همچنین کمپانی Soluna اعلام کرده است که در ماه ژانویه ساخت یک مزرعه (فارم) بادی را شروع خواهد کرد.

Bitfury سخت افزار جدید استخراج خود را معرفی کرد

استخراج ارز دیجیتال
استخراج ارز دیجیتال
mining round up new bitfury chip anti cryptojacking botnet discovered/ Source

Bitfury Group، شرکت مستقر در سانفرانسیسکو، از «مجموعه ی جدید سخت افزار ماینینگ بیت کوین» با استفاده از آخرین تراشه استخراج ارز دیجیتال SHA-256 ASIC به نام Bitfury Clarke رونمایی کرد.

بنا به آنچه روی وب سایت این شرکت قرار گرفته است، Bitfury Clarke نرخ هش معادل ۱۲۰ گیگا هش بر ثانیه (GH/s) و نرخ توان موثر کمتر از ۵۵ mJ/GH دارد.

به گزارش بیتوبین و به نقل از news.bitcoin، Valery Vavilov، مدیر اجرایی شرکت اظهار داشت: «هنگام طراحی سخت افزار Bitfury تمام فاکتور ها شامل پکیج سیلیکون، بهره وری تراشه، توزیع مطلوب قدرت، طراحی خنک کننده و سرعت توسعه دنبال شده اند».

‌Botnet ردیاب و منهدم کننده بدافزار های استخراج را کشف کرده است

استخراج ارز دیجیتال
استخراج ارز دیجیتال
mining round up new bitfury chip anti cryptojacking botnet discovered/ Source

Fbot نام botnet ی است که بدافزار های ماینینگ مبتنی بر اندروید XMR را ردیابی می کند و از بین می برد. Fbot اخیرا توسط محققان امنیت در Qihoo 360 Netlab کشف شده است.

محققان ادعا می کنند که تنها هدف این botnet ( robot network) یافتن و حذف دیگر botnet های com.ufo.miner می باشد. همچنین تصریح کردند که به نظر می رسد بات با botnet اصلی satori ارتباطی قوی داشته باشد. همچنین محققان اضافه کردند: «بات ها روی DNS های مرسوم برای برقراری ارتباط با C2 استفاده نمی شوند، بلکه از DNS های بلاک چین برای حل دوباره non-stand C2 به نام musl.lib استفاده می کنند.»

ساخت مزرعه بادی مراکش در ماه ژانویه

استخراج ارز دیجیتال
استخراج ارز دیجیتال
mining round up new bitfury chip anti cryptojacking botnet discovered/ Source

همکار Brookstone و شرکت تامین مالی استخراج بیت کوین، Soluna، اعلام کرده که ژانویه ۲۰۱۹ تاریخ شروع ساخت اولین مزرعه بادی ۳۶ مگاواتی در Dakhla خواهد بود. این مزرعه بادی برای استخراج رمز ارز ها احداث می شود و شرکت سازنده اعلام کرده که مازاد مصرفش را به شبکه برق مراکش می فروشد.

شما این خبر ها را برای جامعه رمز ارز ها چگونه ارزیابی می کنید؟ لطفا نظرات خود را با خوانندگان بیتوبین به اشتراک بگذارید.

توجه!

دیدگاه هایی که در این مقاله ارائه شده اند، متعلق به نویسنده می باشند و لزوماً مربوط به بیتوبین نمی باشد و نباید به آن نسبت داده شود.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده ناهید برومند
بارگذاری بیشتر در اخبار

بررسی کنید

ادعای صرافی بیت‌استمپ: آیا نهنگ بزرگ باعث سقوط قیمت بیت کوین شد؟

   در دو روز گذشته قیمت بیت کوین، با حدود ۲۰ درصد کاهش در صرافی‌بیت‌استمپ از ۷۸۰۰ دلا…