خانه اخبار در زمینه بیت کوین ، رمز ارز ، بلاک چین و… در دانشگاه تحصیل کنید

در زمینه بیت کوین ، رمز ارز ، بلاک چین و… در دانشگاه تحصیل کنید

0 ثانیه خوانده شده
0
0
138

۵ دانشگاه در ۳ کشور اسپانیایی زبان دوره های رمز ارز محور ارائه نموده اند که در میان این دوره ها بیت کوین ، اتریوم ، رمز ارز ، بلاک چین ، ICO ، قرارداد هوشمند ، DAO (سازمان های خودکار غیر متمرکز) و اقتصاد رمز ارزی به چشم می خورند. با بیتوبین، به نقل از پایگاه خبری Bitcoin با این دانشگاه ها آشنا شوید.

دانشگاه Alcala مادرید و استادی در اتریوم

دانشگاه Universidad de Alcala مادرید، هم اکنون دوره ای تحت عنوان “استادی در اتریوم ، تکنولوژی بلاک چین و اقتصاد رمز ارز محور” ارائه می نماید. این دوره مختص حرفه ای ها و دانشجویانی است که علاقه مند به یادگیری تکنولوژی بلاک چین محور با یکپارچه سازی نقطه نظرات فنی، اقتصادی و دیدگاه اجتماعی و حقوقی می باشند.

دانشگاه Atomona مادرید و مبانی فنی بلاک چین

این دومین دانشگاه نیز دوره ای کوتاه مدت از ۱۸ لغایت ۲۰ جولای برگزار خواهد نمود که “بلاک چین : از رمز ارز تا شبکه های کسب و کار” عنوان خورده است. در این دوره به معرفی بنیان های فنی بلاک چین بیت کوین با رویکردی فنی و محدودیت ها و مشکلات مرتبط با مدیریت هوشمند سوابق و ایجاد آن ها پرداخته خواهد شد. مضاف بر این که قرارداد هوشمند، اجرا و کاربرد آن نیز به عنوان راهکاری برای این مشکلات بررسی خواهد گردید.

دانشگاه Europea مادرید و دیپلم بیت کوین

طی یک دوره ۶ ماهه می توانید دیپلم بلاک چین و بیت کوین از این دانشگاه دریافت نمایید. طی این دوره مباحث تکنولوژی بلاک چین، مبانی بیت کوین ، امنیت و بررسی بلاک چین ، زوایای قانونی مرتبط با رمز ارز ها، ابداع با بلاک چین و توسعه پروژه را آموزش خواهید دید.

انستیتو Tecnologico آرژانتین و اقتصاد رمز ارز محور

این دانشگاه خصوصی متمرکز بر آموزش IT، کسب و کار و مهندسی، یک دوره دیپلم تحت عنوان “اقتصاد رمز ارزی: قرارداد هوشمند بلاک چین محور و رمز ارز ها”، از مورخ ۱۱ جولای لغایت ۲۶ سپتامبر برگزار می نماید. این دوره مختص افرادی است که از سطح دانش ابتدایی در این صنعت برخوردار هستند.

موسسه Instituto de Estudios Superiores de Administración ونزوئلا (IESA)

مدرسه کسب و کار خصوصی و غیر انتفاعی IESA نیز دوره “رمز ارز ، بلاک چین و کسب و کار در اقتصاد نوین، موقعیت ها و چالش هایی برای مدیریت و کسب و کار” را ارائه می نماید. این دوره ۶۰ ساعته از ۲۰ جولای آغاز شده و تا ۲۹ سپتامبر ادامه دارد. “بیت کوین ، رمز ارز ها و تکامل پول” به همراه “تجربیات بین المللی در تنظیم مقررات بیت کوین و تکنولوژی بلاک چین” از مباحث مطرح در این دوره است.

توجه!

دیدگاه هایی که در این مقاله ارائه شده اند، متعلق به نویسنده می باشند و لزوماً مربوط به بیتوبین نمی باشد و نباید به آن نسبت داده شود.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده ناهید برومند
بارگذاری بیشتر در اخبار

بررسی کنید

ادعای صرافی بیت‌استمپ: آیا نهنگ بزرگ باعث سقوط قیمت بیت کوین شد؟

   در دو روز گذشته قیمت بیت کوین، با حدود ۲۰ درصد کاهش در صرافی‌بیت‌استمپ از ۷۸۰۰ دلا…