خانه آموزش بلاکچین بیت کوین خبر اختصاصی: بازگشت قیمت بیت کوین به کانال بالای ۸۰۰۰ دلار

خبر اختصاصی: بازگشت قیمت بیت کوین به کانال بالای ۸۰۰۰ دلار

0 ثانیه خوانده شده
0
0
151

افزایش چشمگیر حجم معاملات و ارزش قیمت بیت کوین

داده های حاصل از صرافی Bitfinex نیز حاکی از آنند که حجم معاملاتی بیت کوین تنها در چهار ساعت با افزایش چشمگیری از ۴٫۹ میلیون به ۱۲٫۶ میلیون دلار رسیده و به عبارتی بیش از دو برابر شده است.

در مقایسه با قیمت ۱۷۰۰۰ دلاری بیت کوین در ژانویه امسال، قیمت حال حاضر این رمز ارز ۵۳ درصد کمتر است، ولی می توان امیدوار بود که افزایش قیمت کنونی بار دیگر شور و شوق را به مارکت کریپتوکارنسی برگرداند.

نظر شما چیست؟ آیا افزایش قیمت بیت کوین و رسیدن آن به بالای ۸۰۰۰ دلار نوید بخش روز های بهتر برای این رمز است؟ تاثیر وضعیت کنونی قیمت بیت کوین بر قیمت سایر آلت کوین ها را چگونه ارزیابی می کنید؟

از این پس با بخش اختصاصی اخبار روزانه بیتوبین همراه باشید. نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را نیز از طریق بات تلگرام، توییتر، اینستاگرام و فیس بوک با ما و سایر کاربران در میان بگذارید.

توجه!

دیدگاه هایی که در این مقاله ارائه شده اند، متعلق به نویسنده می باشند و لزوماً مربوط به بیتوبین نمی باشد و نباید به آن نسبت داده شود. داده های مربوط به بازار و ارز های رمزنگاری شده فقط برای اهداف آموزشی ارائه شده اند و نباید به عنوان مشاوره تجاری مورد استفاده قرار گیرند.

 

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده ناهید برومند
بارگذاری بیشتر در بیت کوین

بررسی کنید

ادعای صرافی بیت‌استمپ: آیا نهنگ بزرگ باعث سقوط قیمت بیت کوین شد؟

   در دو روز گذشته قیمت بیت کوین، با حدود ۲۰ درصد کاهش در صرافی‌بیت‌استمپ از ۷۸۰۰ دلا…