خانه آموزش بلاکچین اتریوم ثبت برند تجاری سامسونگ در بریتانیا برای کیف پول ارز دیجیتال !

ثبت برند تجاری سامسونگ در بریتانیا برای کیف پول ارز دیجیتال !

0 ثانیه خوانده شده
0
0
1,084

طبق گزارش روز ۲۷ دسامبر اداره انحصاری مالکیت فکری در بریتانیا، درخواست جدیدی از طرف شرکت سامسونگ عنوان شده که نشان می‌دهد غول الکترونیک کره جنوبی، ظاهرا به دنبال ثبت یک علامت تجاری برای کیف پول ارزهای دیجیتال است.

ثبت برند تجاری سامسونگ در بریتانیا برای کیف پول ارز دیجیتال !
ثبت برند تجاری سامسونگ در بریتانیا برای کیف پول ارز دیجیتال !

شرکت سامسونگ در قسمت توضیحات «نوع و شرایط» این درخواست، توسعه چنین مواردی را قید کرده است: نرم افزار کامپیوتری برای استفاده کیف پول ارزهای دیجیتال، نرم افزار کامپیوتری برای انتقال و پرداخت ارز دیجیتال با استفاده از فناوری بلاک چین، یک نرم افزار کامپیوتری برای تلفن همراه‌های هوشمند که به کاربران اجازه انتقال ارز دیجیتال در بستر فناوری بلاک چین و همچنین پرداخت از طریق نرم افزارهای شخص ثالث را می‌دهد.
درخواست مذکور شایعاتی را نیز به همراه داشت که این شرکت قصد دارد یک کیف پول ارزهای دیجیتال را به برنامه‌های پیش فرض تلفن هوشمند گلکسی اس ۱۰ اضافه کند؛ این شایعات متعاقبا توسط سامسونگ تکذیب شدند. در تاریخ ۱۰ دسامبر، سه درخواست ثبت علامت تجاری در اتحادیه اروپا برای برنامه‌های مرتبط با بلاک چین و ارز دیجیتال توسط سامسونگ ثبت شد.

در ابتدای ماه دسامبر، کوین تلگراف گزارشی مبنی بر این منتشر کرد که سازنده تلفن‌های هوشمند معروف HTC، مرورگر غیرمتمرکز brave را بر روی اکسودوس ۱ اولین تلفن مبتنی بر بلاک چینی که از چند بلاک چین متعدد از جمله شبکه بیت کوین و اتریوم پشتیبانی خواهد کرد عرضه می‌کند.

ماه گذشته، تولیدکننده لوازم الکترونیکی مبتنی بر بلاک چین سیرین لبز (SIRIN Labs) ساخت اولین تلفن همراه هوشمند مبتنی بر بلاک چین خود به نام فینی (FINNEY) را آغاز کرد. فینی با تکیه بر سیستم عامل متن باز SIRIN OS و اندروید، امکان استفاده از یک کیف پول آفلاین ارز دیجیتال و ارتباطات رمزنگاری شده را فراهم می‌کند.

در ماه اکتبر، بازوی بخش تولید سامسونگ به نام Samsung Foundry، یک فرآیند تولید جدید از نود ۷ نانومتری پردازش با مصرف انرژی پایین (۷LPP) را راه‌اندازی کرد که می‌تواند مصرف انرژی خود را ۵۰ درصد کاهش بدهد و با توجه به اهمیت هزینه انرژی در تعیین سودآوری استخراج ارز دیجیتال، برای ماینرهایی که از سخت افزار شرکت سامسونگ استفاده می کنند، مفید باشد.

منبع:

https://goo.gl/EgnDpX

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده فروزان فلاحت پیشه
بارگذاری بیشتر در اتریوم

بررسی کنید

شروع در بازار ارزهای دیجیتال برای مبتدی ها

برای شما که علاقه مند به ورود در فضای ارزهای دیجیتال هستید و هیچ اطلاعی از این بازار نداری…