خانه معرفی ارزها اتریوم تعیین نقطه ای جدید برای هارد فورک بعدی اتریوم

تعیین نقطه ای جدید برای هارد فورک بعدی اتریوم

0 ثانیه خوانده شده
0
0
434

اعضای تیم توسعه دهنده اتریوم برای فعال سازی Constantinople به توافق رسیدند. یک تغییر کد طراحی شده که به کاربران این امکان را می دهد، بلاک چین را با ویژگی های جدید و اضافی به روز کنند.
روز جمعه در نشست دو هفته ای توسعه دهندگان، آنها با اجماع موافقت کردند که بلاک ۷۰۸۰۰۰۰ را در بلاک چین اتریوم،به عنوان نقطه فعال سازی در نظر بگیرند که در آن بلاک کاربران قادراند ارتقاء به کد جدید را انتخاب کنند. به شکلی ساده می توان گفت که کاربران از طریق به روزرسانی نرم افزار خود، هنگامی که بلاک مورد نظر استخراج می شود، در مورد این که تغییر را بپذیرند، تصمیم می گیرند. بر اساس برآوردهای مدیر بازاریابی پاریتی اتریوم، افری اسکدان، انتظار می رود Constantinople بین ۱۴ تا ۱۸ ژانویه راه اندازی می شود. انتظار می رود شماره بلاک در نسل بعدی نرم افزار به روز شده، قرار داده شود.تا رسیدن به شماره بلاک عنوان شده در حدود ۲۳۴۰۰۰ بلاک باقی مانده است.
مارتین هولست اسوند، سرپرست امنیتی در بنیاد اتریوم و نرم افزار go-ethereum، می گوید که انتشار نرم افزار go-ethereum شامل یک سوئیچ اضطراری جهت تاخیر در ارتقاء، در صورت رخ دادن هرگونه مسائل غیر منتظره است.

تعیین نقطه ای جدید برای هارد فورک بعدی اتریوم
تعیین نقطه ای جدید برای هارد فورک بعدی اتریوم

Constantinople تغییراتی را در طراحی با هدف ساده سازی کد پلتفرم اعمال خواهد کرد. علاوه بر این، این نرم افزار باعث به تاخیر انداختن ۱۸ ماهه بمب سختی (یک کد طراحی شده برای بروزرسانی مداوم و سریع) می شود. همچنین پاداش استخراج را از ۳ اتریوم به ۲ اتریوم کاهش می دهد.

در این جلسه توسعه دهندگان همچنین در مورد ProgPoW تصمیم گرفتند. ProgPoW در واقع یک تغییر پیشنهادی در مورد الگوریتم اثبات کار اتریوم است که استفاده از سخت افزارهای اختصاصی استخراج یا اسیک ها را مسدود می کند. با وجود اینکه راه برای پیاده سازی ProgPoW هموار است، توسعه دهندگان خواستار تصمیم گیری در مورد آن و گنجاندنش در ارتقاء نرم افزار شدند.
اسوند گفت:
ما تمام گزینه ها را دریافت و بررسی می کنیم و سپس تصمیم می گیریم.
توسعه دهندگان همچنین در مورد اتریوم ۱x که بروزرسانی دیگری است و در سال ۲۰۱۹ اتفاق خواهد افتاد، به بحث پرداختند.

هادسون جیمسون، رئیس امور ارتباطات بنیاد اتریوم گفت:
در مورد ProgPoW و این که آن را اجرا کنیم تصمیم گیری نشد.
جیمسون همچنین گفت که جلسات در مورد نقشه راه اتریوم ۱x به صورت عمومی برگزار می شود. این ملاقات ها با جلسات گذشته که به صورت خصوصی انجام می شد، متفاوت است.

جیمسون گفت:
در حال حاضر می خواهیم فقط جلسات عمومی داشته باشیم.

تعیین نقطه ای جدید برای هارد فورک بعدی اتریوم
تعیین نقطه ای جدید برای هارد فورک بعدی اتریوم

منابع:

yon.ir/pjbrj

yon.ir/El15U

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده فروزان فلاحت پیشه
بارگذاری بیشتر در اتریوم

بررسی کنید

بیت کوین با حمایت خریداران مقاومت ۹,۰۰۰ دلار را شکست!

به نظر می رسد قیمت بیت کوین در ادامه روند صعودی خود با حمایت خریداران امروز برای بار دوم ا…