خانه اخبار تام لی: سلامت بازار با اصلاح قیمت بیت کوین

تام لی: سلامت بازار با اصلاح قیمت بیت کوین

0 ثانیه خوانده شده
0
0
98

تام لی، یکی از مؤسسان شرکت مشاوره مالی فاندسترت روز ۱۴ جولای (۲۳ تیر) در توییتر خود نوشت که اصلاح اخیر قیمت بیت کوین برای بازار مفید تلقی می‌شود.

به گزارش کوین‌تلگراف، تام لی در مورد کاهش اخیر جستجوی بیت کوین در گوگل نوشت:
من فکر می‌کنم که پایین بودن آمار جستجوی بیت کوین در گوگل نشانه خوبی است. این آمار بدین معناست که صعود قیمت بیت کوین هنوز با هایپ گسترده‌ای همراه نشده است.

طبق آمار Google Trends، سرویس تحلیل جستجوهای گوگل، میزان جستجوی عبارت بیت کوین در ایالات‌متحده نسبت به اوج آن در پایان ماه جولای، ۴۵ درصد کاهش داشته است.

میزان جست‌و‌جوی کلمه‌ی بیت کوین در ایالات متحده‌ی آمریکا از ماه جولای ۲۰۱۸ تاکنون
میزان جست‌و‌جوی کلمه‌ی بیت کوین در ایالات متحده‌ی آمریکا از ماه جولای ۲۰۱۸ تاکنون

چانگ پنگ ژائو (Changpeng Zhao)، مدیرعامل صرافی بایننس در مصاحبه‌ای اظهار داشت که بازار صعودی اخیر، بیشتر مدیون سرمایه‌گذاران خرد است تا سازمان‌ها، زیرا حدود ۶۰ درصد از حجم معاملات در ماه‌های اخیر به این سرمایه‌گذاران اختصاص داشته است. ژائو گفت:

ما هنوز شاهد رشد سریع‌تر سازمان‌ها نبوده‌ایم و طبق آمار، سرمایه‌گذاری سازمانی و خرد، هر دو رشد داشته‌‌اند. تعداد سازمان‌هایی که در سال ۲۰۱۹ در این صنعت سرمایه‌گذاری کرده‌اند هنوز رشد چندانی نداشته است.

علاوه بر آن، بلومبرگ، معاملات مارجین را یکی از عوامل موثر در این رشد اخیر دانست.

به گزارش پیشین کوین تلگراف، صرافی بایننس، سرویس معاملات مارجین را برای کاربرانش راه‌اندازی کرد. این پلتفرم به معامله‌گران اجازه می‌دهد تا با استفاده از موجودی حساب خود به‌عنوان ضمانت، سرمایه‌گذاری کوتاه‌مدت و بلندمدت در دارایی‌ دیجیتال انجام دهند. ژائو در این مورد گفت:

من حدس می‌زنم که تا پایان سال اکثر مردم به‌نوعی از مارجین استفاده خواهند کرد زیرا باید صادقانه بگویم که استفاده از آن کاملاً امن است. البته در نتیجه این کار، حجم معاملات و نوسان بیش‌تر خواهد شد.

تام لی در اواخر ماه ژوئن اعلام کرد که نوسانات بیت کوین در طولانی‌مدت سبب می‌شود تا نگاه معامله‌گران به این ارز دیجیتال مثبت‌تر شود.

منبع:

yon.ir/YyE4r

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده فروزان فلاحت پیشه
بارگذاری بیشتر در اخبار

بررسی کنید

مسترکارت در حال جمع آوری یک تیم کریپتوکارنسی جهت عرضه یک ارز دیجیتال است!

مسترکارت، از بزرگترین شرکت‌های خدمات مالی آمریکا، در حال جمع آوری یک تیم کریپتوکارنسی است …