خانه معرفی ارزها اتریوم بیت کوین در ده سال گذشته به عنوان یک دارایی بهترین عملکرد را داشته است

بیت کوین در ده سال گذشته به عنوان یک دارایی بهترین عملکرد را داشته است

0 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای بیت کوین در ده سال گذشته به عنوان یک دارایی بهترین عملکرد را داشته است بسته هستند
0
478

بیت کوین در ده سال گذشته نسبت به دیگر دارایی ها چگونه عمل کرده است؟ آیا گذشته تکرار خواهد شد و در آینده نیز بهترین عملکرد را خواهد داشت؟

Anthony Pompliano می گوید که بیت کوین در ده سال گذشته به عنوان یک دارایی بهترین عملکرد را داشته است.
اخیرا Anthony Pompliano سرمایه گذار صنعت رمز ارز اعلام کرده که بیت کوین حدود ۸۵ درصد به نسبت بالاترین قیمت آن در طول تاریخش سقوط خواهد کرد و قیمت آن حدود ۳۰۰۰ دلار خواهد شد. او ابراز داشت که بیت کوین در دسامبر ۲۰۱۷ بیش از حد ارزش گذاری شده بود و در نتیجه در حال پایین آمدن است.Pompliano بیان داشت که در ده سال گذشته، بیت کوین یک طبقه از دارایی ها بوده که بهترین عملکرد را داشته و از DOW، NASDAQ و غیره بهتر عمل کرده است؛ و در حال حاضر نیز در زمینه انجام تراکنش ها ایمن ترین لایه را فراهم آورده است.

بیت کوین در ده سال گذشته به عنوان یک دارایی بهترین عملکرد را داشته است
بیت کوین در ده سال گذشته به عنوان یک دارایی بهترین عملکرد را داشته است

او همچنین ابراز داشت که تا کنون قیمت بیت کوین تحت تاثیر سرمایه گذاران خرد بوده است و از سال ۲۰۱۹ و با ورود سرمایه گذاران سازمانی این روند تغییر خواهد کرد. نام های برجسته ای مانند Fidelity، NYSE و غیره در میان این موسسات هستند.Pompliano خروج افراد از بازار رمز ارز ها را امروزه نتیجه فشاری می داند که سرمایه گذاران خرد در سال ۲۰۱۷ وارد کردند. او همچنین بیان داشت که سرمایه گذاران سازمانی هنوز به طور رسمی وارد عرصه کریپتو نشده و معاملاتی که اخیرا در زمینه کریپتو داشته اند، مخفیانه و خارج از بورس بوده است.

کم شدن حاشیه سود ماینر ها
او همچنین در مورد کم شدن حاشیه سود ماینر ها با سقوط قیمت بیت کوین صحبت کرد و بیان داشت که هم اکنون کار استخراج در کشور هایی مانند چین که الکتریسیته ارزانی دارد، انجام می شود و در بسیاری از کشور ها مقرون به صرفه نیست. Pompliano از همکاران سازمان Morgan Creek Digital می باشد که این سازمان در ماه آگوست به سرمایه گذاران اجازه دسترسی غیر مستقیم به رمز ارز هایی مانند بیت کوین و اتریوم را داد.

بیت کوین در ده سال گذشته به عنوان یک دارایی بهترین عملکرد را داشته است
بیت کوین در ده سال گذشته به عنوان یک دارایی بهترین عملکرد را داشته است

Vinney Lingham مدیر عامل استارت آپ Civic همچنین پیش بینی کرده است که بیت کوین در ۳ تا ۶ ماه آینده در دامنه قیمتی بین ۳۰۰۰ دلار تا ۵۰۰۰ دلار معامله خواهد شد و پس از آن باید منتظر شد که از ۵۰۰۰ دلار گذر کند یا به زیر ۳۰۰۰ دلار برسد.
نظر شما چیست؟ تا چقدر با پیش بینی های انجام شده در مورد قیمت بیت کوین موافقید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع:

https://goo.gl/3xrsqV

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده فروزان فلاحت پیشه
بارگذاری بیشتر در اتریوم

بررسی کنید

بیت کوین با حمایت خریداران مقاومت ۹,۰۰۰ دلار را شکست!

به نظر می رسد قیمت بیت کوین در ادامه روند صعودی خود با حمایت خریداران امروز برای بار دوم ا…