خانه اخبار بیت کوین با حمایت خریداران مقاومت ۹,۰۰۰ دلار را شکست!

بیت کوین با حمایت خریداران مقاومت ۹,۰۰۰ دلار را شکست!

0 ثانیه خوانده شده
0
0
488

به نظر می رسد قیمت بیت کوین در ادامه روند صعودی خود با حمایت خریداران امروز برای بار دوم از چند هفته گذشته، به بالای ۹,۰۰۰ دلار رسید.

به گزارش کوین تلگراف، خریداران، روز گذشته، به شدت تلاش می‌کردند تا قیمت را بالای ۸,۸۰۰ دلار نگه دارند. این تلاش‌ها تا جایی پیش رفت که قیمت تا مرز ۸,۹۶۳ دلار و حتی ۸,۹۸۵ دلار نیز بالا رفت.

در حال حاضر معامله‌گران منتظرند تا ببینند که بیت کوین عزیز می‌تواند قیمتش را در رقمی بالاتر از ۹,۱۱۸.۸۵ تثبیت کند یا نه؛ چرا که در این صورت قادر خواهد بود محدوده ۹,۱۰۰ تا ۹,۲۰۰ دلار را به یک حمایت تبدیل و پس از آن جهشی دیگر را تجربه کند. به عقیده معامله‌گران سطوح قیمتی ۹,۵۰۰، ۹,۶۰۰، ۹,۹۶ و ۱۰,۵۳۸ مسیرهای دیگر برای بیت کوین هستند.

از ۲۴ ژانویه (۴ بهمن) تا به اینجا بیت کوین ۱۱ درصد رشد داشته است؛ به نوعی می‌توان گفت که سقوط بیت کوین از سطح قیمتی فعلی‌اش می‌تواند باعث رسیدن قیمت این ارز دیجیتال به مرز ۸,۹۰۰ و ۸,۷۰۰ دلار شود. در حال حاضر میانگین متحرک همگرا-واگرا (خط سیاه) یا مکدی (MACD)، در شرف عبور از خط سیگنال (خط قرمز) قرار دارد و هیستوگرام نیز در حال میل به صفر است که نشان از مثبت شدنش دارد.

نمودار قیمت بیت کوین در تایم‌فریم یک روزه
شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز رقم ۶۶ را نشان می‌دهد اما به نظر نمی‌رسد شاهد اشباع خرید در بازار باشیم؛ از همین رو احتمال افزایش بیشتر قیمت وجود دارد. همانطور که پیش‌تر اشاره شد، هنگامی که بازار شدیدا صعودی است، قیمت بدون در نظر گرفتن شاخص‌هایی که نشان از اشباع خرید دارند، به افزایش ادامه می‌دهد؛ به همین دلیل بیشتر معامله‌گران تغییرات حجم معاملات، اندیکارتور «CMF» و شکل گیری الگوی سقف دو قلو را زیر در نظر می‌گیرند.

منبع:

https://cointelegraph.com/news/bitcoin-price-breaks-through-key-resistance-as-traders-target-92k

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده فروزان فلاحت پیشه
بارگذاری بیشتر در اخبار

بررسی کنید

بایننس آماده همکاری مشترک جدید در ژاپن است

بایننس به عنوان یکی از به نام ترین صرافی‌های ارزهای دیجیتال در دنیا به تازگی اعلام کرده اس…