خانه اخبار بیت کانکت Bitconnect، عملا به تمام فعالیت های خود خاتمه می دهد!

بیت کانکت Bitconnect، عملا به تمام فعالیت های خود خاتمه می دهد!

0 ثانیه خوانده شده
0
0
244

سقوط بیت کانکت

با کاهش ۸۷ درصدی، نرخ بیت کانکت BCC، عملا فعالیت های خود را خاتمه می دهد. Bitconnect به طور رسمی پلت فرم وام و صرافی ارز دیجیتال خود  را با توجه به هشدارهای تگزاس و کارولینای شمالی بسته است. ارزش پول دیجیتال بیت کانکت، BCC امروز ۸۷ درصد کاهش یافته و از تاریخ ۲۹ دسامبر ۴۳۷ دلار یعنی ۹۳ درصد کاهش یافته است. در زمان انتشار، BCC فقط با ۳۰ دلار معامله می شد.

Ponzi-like

بسیاری از کاربران ارزهای دیجیتال بیت کانکت، را طرحی از Ponzi نام بردند، از جمله Vitalik Buterin، بنیانگذار اتریوم، (به گفته TechCrunch). چنین اتهاماتی براساس سیستم ارجاع چند سطحی و وعده پرداخت ۴۰ درصد سود به اضافه یک پاداش روزانه تا ۰٫۲۵ درصد در هر روز بر روی هر وام بود. وعده بازده بالا بدون ریسک اغلب کلاه برداری است – اگر چه به نظر می رسد خیلی خوب است که درست باشد.

وب سایت Bitonnect Coin این ارز را به شرح زیر توصیف می کند:

“لحظه ای که سکه بیت کانکت را بدست آوردید، آن را به یک دارایی سود آور با بازده ۱۲۰ درصد در هر سال تبدیل می کنید. این خیلی ساده است. ”

متأسفانه برای سرمایه گذاران، این ” دارایی متقابل ” الان تقریبا بی ارزش است.

bitconnect که از پلتفرم ها و ایکو های سرمایه گذاری بیت کوین بود و در طی دو سال فعالیت ارز بیت کانکت را نیز معرفی کرده بود به کار خودش پایان داد.

کلاهبرداری بیت کانکت
کلاهبرداری بیت کانکت

هشدار قبلی

چندی پیش گفته شده بود که بیت کانکت یک سیستم وام دهی و سود دهی است. در bitconnect یک سری شرایطی وجود دارد که به نظر برای سرمایه گزاری فوق العاده پر ریسک است. شواهدی وجود دارد که بیت کانکت احتمال اینکه این ارز مبتی بر سیستم هرمی باشد، وجود دارد.

 

آخرین و به روزترین قیمت های ارزهای دیجیتالی را در سایت معتبر خرید و فروش  ارز های دیجیتالی بیتوبین می توانید ببینید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده ناهید برومند
بارگذاری بیشتر در اخبار

بررسی کنید

بیت کوین با حمایت خریداران مقاومت ۹,۰۰۰ دلار را شکست!

به نظر می رسد قیمت بیت کوین در ادامه روند صعودی خود با حمایت خریداران امروز برای بار دوم ا…