خانه آموزش بلاکچین اتریوم اینفوگرافی؛ چرا سال ۲۰۱۸ سال اتریوم خواهد بود؟

اینفوگرافی؛ چرا سال ۲۰۱۸ سال اتریوم خواهد بود؟

0 ثانیه خوانده شده
0
0
411

اتریوم در کنار بیت کوین یکی از ارزهای دیجیتال معروف است. برخی معتقد هستند که رشد اتریوم در سال ۲۰۱۸ زیاد خواهد بود و در این سال اتریوم از باقی ارزهای دیجیتال مثل بیت کوین پیشی خواهد گرفت. اخیرا مطالب جالبی درباره رشد ethereu در سال ۲۰۱۸ منتشر شده است که قصد داریم که این اطلاعات را یک جا و در قالب یک اینفوگرافی ارائه دهیم.

بحث درباره ارزهای دیجیتال این روزها بسیار داغ است. اگر هنوز دقیق با مفهوم ارز دیجیتال آشنا نیستید و سوال‌هایی در این باره دارید پیشنهاد می‌کنیم مطالب وبلاگ در بخش ارز دیجیتال را مطالعه کنید. سرمایه گذاری روی ارزهای دیجیتال همچون بیت کوین و اتریوم، کمی مشکل و گیج کننده است. نوسان قیمت‌ها گاهی بسیار بالا است و گاهی هم قابل پیش بینی نیست. اما چیزی که واضح است آینده روشن این نوع ارزهای دیجیتال است. کشورهای زیادی اقتصاد خود را به روی ارزهای دیجیتال باز کرده‌اند. بیت کوین در سال گذشته نوسان قیمت زیادی داشت و بحث سر این که امسال چه سرنوشتی خواهد داشت بسیار است.

رشد اتریوم در سال ۲۰۱۸

اتریوم، شاخص‌ترین ارز دیجیتال این روزهای بازار پس از بیت کوین است که از اون به عنوان ملکه ارزهای دیجیتال یاد می‌شود. گرچه اتریوم(ethereum) عمر زیادی ندارد اما به خوبی جای خود را در بازار ارزهای رمز پایه باز کرده است.

بیشتر بخوانید:

اینفوگرافی؛ سرگذشت اتریوم چه بود و آینده اتریوم چه خواهد شد؟

تحلیل اتریوم(ethereum) نشان می‌دهد که این ارز دیجیتال نسبت به بیت کوین و باقی ارزهای دیجیتال امن‌تر و سریع‌تر است. همچنین تراکنش‌های اتریوم(ethereum) بسیار ارزان‌تر از بیت کوین انجام می‌گیرند. از طرفی سیستم‌هایی که اتریوم در حال راه اندازی آن‌ها است، به این تراکنش‌ها سرعت و دقت بیشتری هم خواهند بخشید. در اینفوگرافی زیر همه این مزایایی که منجر به رشد اتریوم در سال ۲۰۱۸ خواهد شد را در قالب اینفوگرافی بیان کرده‌ایم.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده ناهید برومند
بارگذاری بیشتر در اتریوم

بررسی کنید

نسخه پیش‌انتشار اتریوم ۲ رسماً منتشر شد

بر اساس پست منتشر شده در گیت‌هاب اتریوم در تاریخ ۳۱ ژانویه (۱۱ بهمن)، اتریوم اولین نسخه پی…