خانه قوانین ارز آسیا و اقیانوسیه اولین کنفرانس بلاک چین Binance،غول رمزنگاری در سنگاپور برگزار می شود

اولین کنفرانس بلاک چین Binance،غول رمزنگاری در سنگاپور برگزار می شود

0 ثانیه خوانده شده
0
0
466

بر اساس یک گزارش مطبوعاتی که در ۶ دسامبر به اشتراک گذاشته شده، بزرگترین صرافی مبادله رمزنگاری در جهان Binance اعلام کرده است که اولین کنفرانس بلاک چین این شرکت را برگزار خواهد کرد.

بر اساس گزارش مطبوعاتی، هفته بلاک چین Binance در ماه ژانویه در سنگاپور برگزار می شود و شامل دو رویداد مهم می شود. این کنفرانس علاوه بر خودش، شامل یک دوره ۲ روزه اولین رویداد Hackathon بایننس در مورد دارایی های امن برای کاربران (SAFU) نیز می باشد.

همانطور که از اسمش مشخص می شود رویداد hackathon، بر اساس گزارش بر توسعه ابزارهای مبتنی بر بلاک چین برای حفاظت از دارایی های رمزنگاری تمرکز خواهد داشت.

اولین کنفرانس بلاک چین Binance، غول رمزنگاری در سنگاپور برگزار می شود
اولین کنفرانس بلاک چین Binance، غول رمزنگاری در سنگاپور برگزار می شود

مدیر عامل شرکت Binance آقای Changpeng Zhao که با نام مستعار CZ در این صنعت شناخته می شود، تأکید می کند که این شرکت کشور سنگاپور را به عنوان مرکز مالی و تکنولوژی آسیا انتخاب کرده است. او همچنین اضافه کرد که این کنفرانس شامل بازیگران برجسته و رهبران متفکر صنعت بلاک چین خواهد بود.

در اوایل این هفته Binance اعلام کرد که قصد دارد برای کمک به پیشرفت صنعت سیستم بلاک چین مخصوص خود را با عنوان Binance Chain در ماههای آینده راه اندازی کند. در همان روز، غول صنعت رمزنگاری، پیش نمایش دوم خود را در مورد صرافی غیر متمرکز (DEX) به عنوان بخشی از ابتکار جدید Binance Chain نمایش داد.

در ماه اکتبر، این صرافی مبادله رمزنگاری همچنین تاسیس بنیاد خیریه بلاکچین (BCF) را در طی مجمع سرمایه گذاری جهانی که توسط کنفرانس تجارت و توسعه سازمان ملل (UNCTAD) در ژنو سوئیس میزبانی شد، اعلام کرد.

در ماه گذشته، BlockShow همچنین یک کنفرانس بلاکچین در سنگاپور برگزار کرد که در آن ۲۸۰۰ شرکت کننده حضور داشتند و بیش از ۵۰ سخنران و هیئت داوران را میزبانی شدند.

اولین کنفرانس بلاک چین Binance، غول رمزنگاری در سنگاپور برگزار می شود
اولین کنفرانس بلاک چین Binance، غول رمزنگاری در سنگاپور برگزار می شود

منبع:

yon.ir/dzHlq

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده فروزان فلاحت پیشه
بارگذاری بیشتر در آسیا و اقیانوسیه

بررسی کنید

بیت کوین با حمایت خریداران مقاومت ۹,۰۰۰ دلار را شکست!

به نظر می رسد قیمت بیت کوین در ادامه روند صعودی خود با حمایت خریداران امروز برای بار دوم ا…