خانه قوانین ارز آسیا و اقیانوسیه ازمحافظه کاری دولت هندوستان برای مقابله با نظارت در بازار کریپتو کارنسی تا رویکرد جدیدش درپذیرش و بررسی قوانین کریپتو کارنسی

ازمحافظه کاری دولت هندوستان برای مقابله با نظارت در بازار کریپتو کارنسی تا رویکرد جدیدش درپذیرش و بررسی قوانین کریپتو کارنسی

0 ثانیه خوانده شده
0
0
678

به گزارش مجله فناوری کوارتز در ۳۱ دسامبر، به نقل از پان رادهاکریشنان، وزیر امور خارجه در وزارت دارایی و وزارت حمل و نقل با محافظه کاری دولت هندوستان برای مقابله با نظارت در بازار کریپتو کارنسی.

در آخرين قسمت، هند به طور فزاینده اي در تلاش براي رسيدن به اقتصاد بومی ارزهای دیجیتال خود هست ، رادهاکریشنان : به اين نتيجه رسيد که فقدان “راه حل قابل قبول در سطح جهاني” به اين معناست که قانون گذاران در کوتاه مدت، فقط نمونه هایی از قوانین رسمي را صادر مي کنند.
او در روز ۲۸ دسامبر، با اشاره به مجلس نمایندگان، با عنوان لک صباح، گفت: “در صورت عدم وجود یک راه حل قابل قبول در سطح جهانی ، نیاز به راه حل فنی قابل اجرا، دشوار است که یک جدول زمانی مشخص برای ارائه پیشنهادات واضح ارائه شود و اداره این موضوع را با احتیاط دنبال می کند.

ازمحافظه کاری دولت هندوستان برای مقابله با نظارت در بازار کریپتو کارنسی تا رویکرد جدیدش درپذیرش و بررسی قوانین کریپتو کارنسی
ازمحافظه کاری دولت هندوستان برای مقابله با نظارت در بازار کریپتو کارنسی تا رویکرد جدیدش درپذیرش و بررسی قوانین کریپتو کارنسی

هند در حال حاضر ممنوعیت بانک هایی را که سرویس های مرتبط با ارزهای رمزنگاری را دارند برداشته است. در ماه ژوئیه (جولای)، بانک مرکزی هند، به خاطر یک چالش دیوان عالی کشور مجبور به خروج از چندین شرکت تجاری محلی شده است.

تاکنون، نه بانک مرکزی و نه دولت با واکنشی از سوی مصرف کننده ها مواجه نشده است، یک منبع از هیئت دولت در اوایل ماه جاری پیشنهاد کرد که تقریبا غیرقانونی بودن رمز ارزها فقط مختص به کارتهای اعتباری باشد.
با این وجود، در این هفته همان هیئت دولت گزارش داد  که این امر  نشان می دهد به نفع قوانین مربوط به جرم و جنایت خواهد بود.
در حال حاضر، رمز ارزها قانونی است که مالکیت خود را در هند داشته باشد، اما برخی از احزاب از اکتبر اعلام کرده اند که چنین مالکیتی را غیر قانونی می دانند.
از زمانی که دولت هندوستان تصمیم به پذیرش و بررسی قوانین کریپتو کارنسی کرده صرافی های زیادی شروع به ارائه خدمات مختلف و جدید برای توسعه در بازار آسیا کردند. برای مثال صرافی #coindcx اعلام کرد اگر بیش از ۰٫۵ BTC به مدت یک ماه به این صرافی واریز کنید، ماهانه ۱٫۵ درصد سود دریافت خواهید کرد .این صرافی همچنین پلتفرم ها و صرافی های جدیدی برای مبادله ارز به سایت خود اضافه می‌کند. صرافی Koinex نیز قصد افزایش سیستم های امنیتی خود را دارد که در حال حاضر امنیت سایت خود را با ارسال کد تاییدی به کاربر از طریق SMS بعد از هر بار ورود و خروج انجام می دهد و برای واریز و برداشت ها نیز قصد انجام چنین کاری دارد.

منابع:
https://goo.gl/rS11hB
https://goo.gl/Ykftoq

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده فروزان فلاحت پیشه
بارگذاری بیشتر در آسیا و اقیانوسیه

بررسی کنید

بیت کوین با حمایت خریداران مقاومت ۹,۰۰۰ دلار را شکست!

به نظر می رسد قیمت بیت کوین در ادامه روند صعودی خود با حمایت خریداران امروز برای بار دوم ا…