خانه اخبار ارزهای دیجیتال بر زندگی افراد فقیر تاثیر مثبت دارد

ارزهای دیجیتال بر زندگی افراد فقیر تاثیر مثبت دارد

0 ثانیه خوانده شده
0
0
353

بیل گیتس در مصاحبه ای اعلام کرد؛
همواره یکی از حمایت کنندگان ارزهای دیجیتالی بوده و آینده روشنی را برای این ارزها پیش بینی می کند. او به تازگی درباره تاثیر ارزهای دیجیتال بر کشورهای فقیر جهان مصاحبه کرده است.

بنیانگذار مایکروسافت در مصاحبه ای درباره تاثیر ارزهای دیجیتال بر زندگی مردم با رسانه بلومبرگ داشت، مدعی شده بود که بیت کوین نسبت به سایر ارزهای دیجیتال در مسیر بهتری قرار دارد و برای انجام معاملات بزرگ گزینه بسیار مناسب و راحت تری است.
وی در ادامه بیان کرده بود که ارزهای دیجیتال در دنیای معاملات و سیستم های مالی به افرادی که دارای حساب بانکی نیستند کمک بزرگی می کند، چرا که فقیرترین افراد جهان، همچون دیگر اشخاص حقیقی به ابزارهای مالی دسترسی ندارند.
گیتس همچنین اضافه کرد که دیجیتالی کردن پول و سیستم های مالی باعث سهولت دسترسی افرادی که در فقر زندگی می کنند، خواهد شد. علاوه بر این، می توان آن را به زمینه های مختلفی همچون بهداشت و کشاورزی نیز گسترش داد.

آبراهام کمبریج، مدیرعامل و بنیانگذار کمپانی Sun Exchange نیز برای تایید صحبت های بیل گیتس بیان کرد:
همه ما در راستای ساختن دنیایی تلاش می کنیم که در آن هیچکس مجبور به طبخ غذا روی اجاق های هیزمی یا نفتی نباشد، هیچ کودکی نگران این نباشد که چگونه پس از تاریک شدن هوا مطالعه کند و مناطق فقیر نشین مانند سایر نقاط جهان به تمامی امکانات دسترسی داشته باشند.

استفاده از ارزهای دیجیتال باعث می شود ۹۰ درصد از هزینه های معامله کاهش یابد؛ هر مبادله بیت کوین تنها چند سنت هزینه خواهد داشت. بیل گیتس در ادامه صحبت های خود گفت اولویت های مهمی در ادامه مسیر ارزهای دیجیتال وجود دارد؛ مهم ترین آن ها این است که تغییراتی حاصل شود تا اطمینان داشته باشیم که فقرا نیز بتوانند در این سطح دسترسی داشته باشند.
از تاثیر ارزهای دیجیتال بر زندگی مردم ونزوئلا می توان به این اشاره کرد که مردم برای فرار از بحران سختی که درگیر آن هستند، به خرید ارزهای مجازی روی آورده اند. این دارایی دیجیتال باعث جلوگیری از از دست رفتن ارزش پولشان با بیشتر شدن تورم خواهد شد.

منبع:

http://bit.ly/2QAMpCg

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده فروزان فلاحت پیشه
بارگذاری بیشتر در اخبار

بررسی کنید

هاوینگ بر روی قیمت بیت کوین تاثیری نخواهد داشت!

ارائه نظرات مختلف در مورد نصف شدن پاداش استخراج بلاک بیت کوین (هاوینگ/Halving) همچنان ادام…