خانه اخبار اخبار کوتاه دنیای کریپتو : موسس گوگل ماینر اتریوم (Ethereum) است

اخبار کوتاه دنیای کریپتو : موسس گوگل ماینر اتریوم (Ethereum) است

0 ثانیه خوانده شده
0
0
212

مؤسس گوگل یک ماینر ارز های رمزنگاری شده است

چند روز پیش Sergey Brin به عنوان یکی از دو مؤسس گوگل و رئیس فعلی شرکت Alphabet در یک کنفرانس بلاک چین در مراکش شرکت داشت و آشکار کرد که یکی از استخراج کنندگان ارز های رمزنگاری شده است. Brin با سرمایه خالص ۵۰ میلیارد دلاری نیازی به درآمد بیشتر ندارد، با این وجود برای افزایش دانش پسر خود در مورد این فناوری و نمایش اشتیاق خود، به ماینینگ اتریوم در مقیاس کوچک روی آورده است.

Elon Musk تحت تأثیر بات های کلاه برداری کریپتوکارنسی قرار گرفت

Elon Musk به عنوان مؤسس Tesla و Spacex روش شناسایی فناوری های برتر را می داند. توئیتر به کلاه برداری هایی آلوده شده است که به صورت خودکار به پیام های حساب های کاربری پر مخاطب پاسخ داده و وعده هایی ارائه می دهند. این پدیده مختص ارز های رمزنگاری شده نیست و افرادی مانند William Shatner  که نقش  Captain Kirk را ایفا می کرد نیز درگیر کرده است. Musk پیامی در این زمینه منتشر کرده است که نشان دهنده تحت تأثیر قرار گرفتن او به خاطر مهارت در این کلاه برداری ها است. Musk نوشته است: “می خواهم بدانم چه کسی بات های کلاه برداری Etherium را اجرا می کند! مهارت های دیوانه کننده … “.

Scambots

Fcoin به کارگیری بات های تولید کننده معاملات جعلی رمز ارز را انکار کرد

Fcoin که قبلا برای تضعیف شبکه اتریوم (Ethereum) مورد انتقاد قرار گرفته بود با اتهامات جدیدی برای استفاده از بات ها (Bot) برای افزایش حجم مبادلات رو به رو شده است. این تیم با انکار این موضوع اظهار داشت: “درست مثل بیت کوین که نمی تواند فعالیت ماینر ها را کنترل کند، FCoin نیز نمی تواند فعالیت ماینر های جامعه را کنترل کند. FCoin انجام معاملات مبتنی بر بات را روی پلتفرم تشویق نمی کند. مدل ماینینگ هزینه تراکنش (Trans-Fee Mining) به شیوه ای طراحی شده است که این امکان را از بین می برد. FCoin هیچ باتی را برای افزایش حجم معاملات به کار نمی برد. ما برای پرداخت هزینه تراکنش ها از منابع مالی خود استفاده می کنیم.”

Fcoin

توجه!

دیدگاه هایی که در این مقاله ارائه شده اند، متعلق به نویسنده می باشند و لزوماً مربوط به بیتوبین نمی باشد و نباید به آن نسبت داده شود.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده ناهید برومند
بارگذاری بیشتر در اخبار

بررسی کنید

تام لی: سلامت بازار با اصلاح قیمت بیت کوین

تام لی، یکی از مؤسسان شرکت مشاوره مالی فاندسترت روز ۱۴ جولای (۲۳ تیر) در توییتر خود نوشت ک…