خانه اخبار اخبار مهم و برگزیده هفتگی بیتوبین در دنیای ارزهای دیجیتال

اخبار مهم و برگزیده هفتگی بیتوبین در دنیای ارزهای دیجیتال

0 ثانیه خوانده شده
0
0
56

شهروند چینی به نام Wei Liu ادعای ساتوشی ناکاموتو بودن خود را ثبت کرد!
اسناد بایگانی شده در اداره کپی‌ رایت ایالات متحده حاکی از آن است که وی لیو (Wei Liu)، یک شهروند چینی مقیم کالیفرنیا، در ۲۴ می (۳ خرداد)، مدعی مالکیت کپی‌رایت وایت پیپر بیت کوین شده است.

بر اساس گزارش کوین‌تلگراف، لیو در این پرونده ادعا می‌کند که او وایت پیپر بیت کوین را تحت عنوان «بیت کوین: یک سیستم پول نقد الکترونیک همتا به همتا» در تاریخ ۱۱ ژانویه سال ۲۰۰۸ و با نام مستعار ساتوشی ناکاموتو منتشر کرده است.

در اوایل ماه جاری، کریگ رایت (Craig Wright) که خود را ساتوشی ناکاموتو می‌خواند، در اداره ثبت کپی‌ رایت ایالات متحده، برای همین مقاله و کد اصلی مورد استفاده برای ساخت بیت کوین پرونده‌ای تشکیل داد و درخواست آن را به نام خود ثبت کرد.

تا زمان نگارش این خبر، هنوز مشخص نشده که وی لیو کیست و هدف او از ادعایش و تشکیل پرونده حق کپی چیست.

مطالعه کامل خبر

از پروژه محرمانه فیس بوک بر روی ارزهای دیجیتال چه می دانیم؟
بزرگترین شرکت رسانه های اجتماعی در جهان به نظر می رسد که در حال راه اندازی ارز رمزنگاری خود است.
فیس بوک هنوز در مورد برنامه های خود به طور عمومی اعلام نکرده، اما گزارش های رسانه ای در مورد جاه طلبی های آن در طی شش ماه گذشته ظاهر شده است، تصویری جزئی از چگونگی استفاده از شبکه اجتماعی در تکنولوژی بلاکچین را به تصویر می کشد.
به طور خلاصه، تیمی که به رهبری رئیس سابق PayPal، دیوید مارکوس، ساخت یک رمزنگاری ارز پشتیبانی شده توسط دارایی را طراحی کرده است که در زیرساخت پیام های موجود شرکت (WhatsApp، Instagram و Facebook Messenger) عمل کند.

مطالعه کامل خبر

علاقه شدید مردم ترکیه به ارزهای دیجیتال در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی

ارزهای دیجیتال در کشور ترکیه در مقایسه با کشورهای اروپایی، بالاترین میزان مقبولیت میان مردم را دارند. به گفته‌ شرکت تحقیقاتی استاتیستیکا، حداقل ۱۸ درصد از مردم این کشور در ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری کرده‌اند.

طبق گزارش این شرکت، این میزان، دو برابر متوسط گزارش‌شده برای کشورهای اروپایی است. پس از ترکیه می‌توان به کشورهای رومانی، لهستان و اسپانیا به ترتیب با ۱۲، ۱۱ و ۱۰ درصد اشاره کرد.

مطالعه کامل خبر

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده فروزان فلاحت پیشه
بارگذاری بیشتر در اخبار

بررسی کنید

تام لی: سلامت بازار با اصلاح قیمت بیت کوین

تام لی، یکی از مؤسسان شرکت مشاوره مالی فاندسترت روز ۱۴ جولای (۲۳ تیر) در توییتر خود نوشت ک…