خانه اخبار اخبار مهم و برگزیده هفتگی بیتوبین در دنیای ارزهای دیجیتال

اخبار مهم و برگزیده هفتگی بیتوبین در دنیای ارزهای دیجیتال

0 ثانیه خوانده شده
0
0
341

تلگرام زبان برنامه نویسی جدید را برای پروژه شبکه باز (TON) منتشر کرد

گزارش‌ها حاکی از آن است که پیام‌رسان تلگرام، در سه ماهه سوم سال ۲۰۱۹، شبکه بلاک چینی خودش به نام «شبکه باز تلگرام» (TON) و ارز دیجیتال «گرام» (Gram) را راه‌اندازی و عرضه خواهد کرد. همچنین این پیام‌رسان در راستای توسعه‌ی هر چه بیشتر، یک زبان برنامه نویسی جدید برای بلاک چین خود ساخته است.

به نقل از کوین تلگراف و طبق پستی که در کانال تلگرامی منتسب به پروژه شبکه باز تلگرام (TON) منتشر شد، این پیام‌رسان یک زبان برنامه نویسی اختصاصی را معرفی کرده که فیفت (Fift) نام دارد و برای توسعه و مدیریت قراردادهای هوشمند طراحی شده است که با ماشین مجازی شبکه باز تلگرام (TVM) در ارتباط است.

مطالعه کامل خبر

 

ماینرهای بیت کوین کش با حمله ۵۱ درصدی خود مانع از خرابکاری رقیب ناشناس شدند

بر اساس توییت‌های گای سواَن (Guy Swann)، گوینده پادکست کریپتوکونومی که در روز ۲۴ می (۳ خرداد) در حساب خود منتشر کرد، دو استخر استخراج بیت کوین کش (BCH)، در تلاشی آشکار برای معکوس کردن تراکنش‌های ماینر دیگر، بر روی بلاک چین این ارز دیجیتال حمله ۵۱ درصدی انجام دادند.

بر اساس گزارش وب‌سایت کوین‌دسک، این حرکت به هارد فورکی که در روز ۱۵ ماه می (۲۵ اردیبهشت) رخ داد، گره خورده است. این دو استخر استخراج با نام‌های BTC.com و BTC.top این حرکت را برای متوقف کردن ماینر ناشناس از گرفتن سکه‌هایی که قرار نبود تا زمان اتمام انجام تغییرات و به روز رسانی کد به آن دسترسی داشته باشند، صورت دادند.

در زمان فورک، یک مهاجم از باگی ناسازگار با ارتقا، که سبب شد شبکه تقسیم شود و برای مدت کوتاهی ماینرها بلاک‌های خالی را استخراج کنند، سوءاستفاده کرد.

مطالعه کامل خبر

دستگیری کلاهبردار ارز دیجیتال در تهران؛این بار کلاهبرداری به اسم کاریابی!

رئیس پلیس فتای تهران بزرگ از‬ ‬دستگیری‬ فردی‬ که‬ با‬ سوءاستفاده‬ از‬ اعتماد‬ و‬ علاقه‬ جوانان‬ جویای‬ کار‬ اقدام‬ به‬ خرید‬ ارز‬ دیجیتال به‬ نام‬ آنان‬ و کلاه‌برداری به این شیوه کرده‬ بود، ‬خبر‬ داد.
به گزارش بیتوبین و به نقل از ایسنا، سرهنگ تورج کاظمی در این باره گفت:
چندی پیش مردی ۲۴ ساله ساکن تهران با طرح شکایتی به پلیس فتا مراجعه کرد و گفت که در یکی از کانال‌های فضای مجازی تبلیغی جذاب برای کاریابی را مشاهده کرده و پس از ارتباط با مدیر کانال این فرد ادعا کرده که با ثبت نام نیروی کار و خرید ارز الکترونیکی، می‌تواند مشکل بیکاری را حل کند.

مطالعه کامل خبر

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده فروزان فلاحت پیشه
بارگذاری بیشتر در اخبار

بررسی کنید

بیت کوین با حمایت خریداران مقاومت ۹,۰۰۰ دلار را شکست!

به نظر می رسد قیمت بیت کوین در ادامه روند صعودی خود با حمایت خریداران امروز برای بار دوم ا…