خانه تجارت آموزش و پرورش اخبار مهم و برگزیده هفتگی بیتوبین در دنیای ارزهای دیجیتال

اخبار مهم و برگزیده هفتگی بیتوبین در دنیای ارزهای دیجیتال

0 ثانیه خوانده شده
0
0
445

از جذب ۱ میلیارد دلار سرمایه ریسک پذیر فیس‌بوک تا جلسه تیم دراپر با فیس‌بوک
بر اساس گزارش های موجود، فیس‌بوک به دنبال حمایت شرکت های مختلف سرمایه گذاری ریسک پذیر (VC) برای توسعه توکن دیجیتال مورد نظر خود است. روز دوشنبه ۸ آوریل (۱۹ فروردین)، خبرنگار فناوری نیویورک تایمز، این خبر را در صفحه توییتر خود منتشر کرد.

ناتانیال پاپر، خبرنگار فناوری نیویورک تایمز، اظهار داشت که فیسبوک به دنبال یک سرمایه ۱ میلیارد دلاری است تا پروژه ارز دیجیتال خود را توسعه بخشد. به گفته او، این پروژه می تواند به کمک سرمایه گذاران خارجی، سازگاری بیشتری با استانداردهای غیر متمرکز جامعه کریپتو پیدا کند.

مساله ی غیرمتمرکزسازی، یک جاذبه بزرگ در پروژه های مرتبط با فناوری بلاک چین است. از این رو، جذب سرمایه گذار خارجی می تواند در ارائه یک پروژه غیرمتمرکز، با کنترل شخصی کمتر، به فیسبوک کمک کند.

وی افزود که این پروژه مربوط به یک ارز دیجیتال باثبات است و سبدی از ارزهای خارجی که در حساب های بانکی نگه داشته می شود، می تواند ارزش آن را ثابت نگه دارد.

دسامبر گذشته، شایعاتی راجع به «فیسبوک کوین» توسط بلومبرگ منتشر شد. بلومبرگ پس از آن گزارش داد که این توکن برای انتقال پول ساخته و در سرویس پیام رسان واتساپ مورد استفاده قرار میگیرد. همچنین، بر بازار انتقال پول در هند تمرکز خواهد داشت.
در فوریه سال ۲۰۱۹، روزنامه نیویورک تایمز گزارش داد که این توکن در برنامه های فیسبوک مسنجر، واتساپ و اینستاگرام قابل استفاده خواهد بود و در هر ماه حدود ۲.۷ میلیارد کاربر خواهد داشت.
طبق اعلام منابع ناشناس به نیویورک تایمز، فیس بوک بیش از ۵۰ مهندس را برای توسعه ارز دیجیتال خود استخدام کرده است. علاوه بر آن، ظاهرا این شرکت «فیسبوک کوین» را در صرافی های ارز دیجیتال ناشناس بازاریابی کرده است.

 

مطالعه کامل خبر

اینجا بیتکوین پذیرفته می شود

بیت کوین بزرگترین و معروف ترین ارز دیجیتالی است. در حقیقت، بیت کوین کنترل بازار فعلی ارزهای دیجیتالی را در دست دارد. این تصور خطا نیست اگر گمان کنیم که در آینده تمامی معاملات تجاری در سراسر جهان به وسیله ارزهای دیجیتالی صورت بگیرد.

اما دو سوال اساسی که همیشه مطرح است این است که:
چه کسی بیت کوین را می پذیرد؟
کجا می توان این بیت کوین را خرج کرد؟
در میان بسیاری از ما تصور اشتباهی وجود دارد که بیت کوین را به عنوان یک کالا مورد توجه قرار می دهیم، در حالی که بیت کوین یک ثروت است. دلیل اصلی آن، این است که دانش بسیار زیادی در مورد کسب و کارهای مختلف و شرکت هایی که بیت کوین را برای پرداخت قبول می کنند، وجود ندارد. بسیاری از شرکت‌ها این ارز دیجیتالی را به عنوان مدلهای قانونی وجوه خود، قبول می کنند. بنابراین، اگر شما یکی از کسانی هستید که در مورد بیت کوین سوال ذکر شده ” چه کسی و کجا” را پرسیدید، مطمئن باشید که این مقاله پاسخی است که شما دنبال آن بوده اید.

در لیست زیر نام شرکت های برتری در سرتاسر جهان آورده شده است که بیت کوین را به عنوان روش پرداخت قبول می کنند:

 

مطالعه کامل خبر

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده فروزان فلاحت پیشه
بارگذاری بیشتر در آموزش و پرورش

بررسی کنید

بیت کوین با حمایت خریداران مقاومت ۹,۰۰۰ دلار را شکست!

به نظر می رسد قیمت بیت کوین در ادامه روند صعودی خود با حمایت خریداران امروز برای بار دوم ا…